identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MEDISONICA CONFORT S.R.L.

CAEN 4774 — Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
CUI 41872660J26/2050/2019Neplătitor TVARO e-FacturaRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
210mii lei
▲ 90,9% vs. 2023
Profit net · 2024
42mii lei
▲ 68,6% vs. 2023
Salariați
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2024, MEDISONICA CONFORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 210.211 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 90,9%. Rezultatul net a fost un profit de 41.870 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,8% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41872660
Nr. Reg. Comerțului
J26/2050/2019 · EUID ROONRC.J26/2050/2019
Cod CAEN
4774 — Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-07 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Corunca Com. Corunca
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT CORUNCA COM. CORUNCA, STR. DE JOS, NR.159 · 3 firme aici
Cod poștal
547367
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
210.211 lei
▲ 90,9%
Profit net
41.870 lei
▲ 68,6%
Datorii
6.076 lei
▼ 11,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 115.373 lei2023: 110.128 lei2024: 210.211 lei210 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: -5.155 lei2023: 24.834 lei2024: 41.870 lei42 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
19,9%
Creștere CA an/an
+90,9%
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,9%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+40,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024210.211 lei41.870 lei6.076 lei48.830 lei42.754 lei
2023110.128 lei24.834 lei6.890 lei39.574 lei32.684 lei
2022115.373 lei-5.155 lei1.038 lei8.540 lei7.850 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MS
MEDISONICA START S.R.L.
CUI 42312458 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
ME
MEDISONICA SRL
CUI 30625222 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MEDISONICA START S.R.L.42312458radiată
MEDISONICA SRL30625222în funcțiune
TERMO ELITEX SRL17260528radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate · Mureș

ME
MEDISONICA SRL
CUI 30625222 · Sat Corunca Com. Corunca
ZE
ZAV ECOM S.R.L.
CUI 54730756 · Orş. Luduş
SA
SOLIX ASTRA S.R.L.
CUI 54132639 · Orş. Luduş
OL
OPTIPRIME LENS S.R.L.
CUI 50103762 · Mun. Târgu Mureş
TO
TIAMED OPTIC S.R.L.
CUI 50050161 · Mun. Târgu Mureş
OM
OPTIM MEDICAL SOLUTION-OMS S.R.L.
CUI 49902588 · Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MEDISONICA CONFORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →