identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

SAFETY TRAVEL & MORE S.R.L.

CAEN 7912 — Activități ale tur-operatorilor
CUI 41885430J2020000250083Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,41mil lei
▲ 34,8% vs. 2024
Profit net · 2025
92mii lei
▲ 1.889,0% vs. 2024
Salariați
11
▲ 37,5% vs. 2024
Contracte publice
8
SEAP · activ 2024
În anul 2025, SAFETY TRAVEL & MORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.407.491 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 34,8%. Rezultatul net a fost un profit de 91.669 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41885430
Nr. Reg. Comerțului
J2020000250083 · EUID ROONRC.J2020000250083
Cod CAEN
7912 — Activități ale tur-operatorilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-12 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE LABIŞ, NR.42, CAM 1, AP.34
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.407.491 lei
▲ 34,8%
Profit net
91.669 lei
▲ 1.889,0%
Datorii
2.793.387 lei
▲ 19,3%
Salariați
11
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.085.731 lei2024: 1.785.913 lei2025: 2.407.491 lei2,41 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 149.154 lei2024: -5.124 lei2025: 91.669 lei92 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 82025: 111120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,8%
Creștere CA an/an
+34,8%
CA / salariat
218.863 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,0%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+240,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025539.252 $20.533 $625.689 $754.149 $128.342 $11
2024388.453 $-1.115 $509.144 $618.284 $104.691 $8
2023237.277 $32.596 $197.520 $335.947 $138.427 $6
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

8

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
59.411 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
GET SOLUTION ASIG S.R.L.41544263în funcțiune
SAFETY FINANCE IFN S.A.45592557în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale tur-operatorilor · Brașov

WE
WAY2GO EXPLORA S.R.L.
CUI 51806140 · Mun. Braşov
LP
LEXIANNA PRIM S.R.L.
CUI 50045572 · Mun. Braşov
SE
STI EXPERIENCES S.R.L.
CUI 49303295 · Mun. Braşov
PT
PROMELIA TOUR S.R.L.
CUI 49264951 · Mun. Braşov
P&
PACK & GO TRAVEL S.R.L.
CUI 48906573 · Mun. Braşov
BT
BTR TOURS S.R.L.
CUI 48252827 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SAFETY TRAVEL & MORE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →