identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

THERMO-PAN BUILDING S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 41886720J2019015391409Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
752mii lei
▲ 5,0% vs. 2022
Profit net · 2023
10mii lei
▼ 87,8% vs. 2022
Salariați
4
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2020
În anul 2023, THERMO-PAN BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 751.655 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5,0%. Rezultatul net a fost un profit de 10.106 lei. Datoriile totale au crescut cu 443,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41886720
Nr. Reg. Comerțului
J2019015391409 · EUID ROONRC.J2019015391409
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-12 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR FILDEŞULUI, NR.4, BL.B6, SC.1, ET.PARTER, AP.6
Cod poștal
31652
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2023)
751.655 lei
▲ 5,0%
Profit net
10.106 lei
▼ 87,8%
Datorii
247.525 lei
▲ 443,6%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 360.569 lei2022: 716.085 lei2023: 751.655 lei752 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: -68.736 lei2022: 83.104 lei2023: 10.106 lei10 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 32022: 42023: 4420212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
1,3%
Creștere CA an/an
+5,0%
CA / salariat
187.914 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,9%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+18,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023164.267 $2.209 $54.094 $59.469 $5.401 $4
2022152.609 $17.711 $9.704 $12.792 $3.113 $4
202186.613 $-16.511 $26.538 $10.084 $-16.454 $3
🔒 Încă 2 ani de istoric (2019–2020) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
19.465 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SIMCRIS CONCEPT S.R.L.53489014în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Municipiul București

TH
TEXOR HOME S.R.L.
CUI 55540326 · Sector 3 Mun. Bucureşti
LH
LINEA HABITAT S.R.L.
CUI 55540105 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VC
VELNORA COMMERCE S.R.L.
CUI 55523309 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BG
BONMART GREEN S.R.L.
CUI 55488996 · Sector 3 Mun. Bucureşti
YS
YOBRIK S.R.L.
CUI 55477261 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MA
MEDITATION AND MANIFESTATION S.R.L.
CUI 55475554 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
THERMO-PAN BUILDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →