identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

CLOTHES WITH MUSCLES S.R.L.

CUI 41887083J35/4204/2019Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
110mii lei
▼ 5,3% vs. 2022
Profit net · 2023
25mii lei
▼ 9,2% vs. 2022
Salariați
0
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2023, CLOTHES WITH MUSCLES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 110.495 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,3%. Rezultatul net a fost un profit de 25.437 lei. Datoriile totale au crescut cu 80,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără activitate declarată — Nu are un cod CAEN principal valid declarat.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41887083
Nr. Reg. Comerțului
J35/4204/2019 · EUID ROONRC.J35/4204/2019
Cod CAEN
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-12 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DR. IOSIF NEMOIANU, NR.9, MANSARDĂ, AP.2
Cod poștal
300011
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
110.495 lei
▼ 5,3%
Profit net
25.437 lei
▼ 9,2%
Datorii
4.457 lei
▲ 80,1%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 39.031 lei2022: 116.672 lei2023: 110.495 lei110 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 9.770 lei2022: 28.007 lei2023: 25.437 lei25 mii20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
23,0%
Creștere CA an/an
-5,3%
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023110.495 lei25.437 lei4.457 lei62.612 lei58.155 lei0
2022116.672 lei28.007 lei2.475 lei36.069 lei34.111 lei0
202139.031 lei9.770 lei5.864 lei12.629 lei6.765 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
R-KON 5 STUDIO SRL21098875în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLOTHES WITH MUSCLES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →