identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

HYDRAULIC MARKET S.R.L.

CAEN 4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CUI 41898210J22/3494/2019Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,27mil lei
▲ 228,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−575mii lei
▼ 130,6% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, HYDRAULIC MARKET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.271.407 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 228,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 574.638 lei. Datoriile totale au crescut cu 94,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 384 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.
  • Datorii peste active — Datoriile (2.750.532 lei) depășesc activele totale (2.069.216 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-658.631 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-574.638 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41898210
Nr. Reg. Comerțului
J22/3494/2019 · EUID ROONRC.J22/3494/2019
Cod CAEN
4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4684. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-14 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. FÂNTÂNILOR, NR.43, BL.B14, AP.B39 · 384 firme aici
Cod poștal
700337
Contact declarat
14 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.271.407 lei
▲ 228,8%
Profit net
-574.638 lei
▼ 130,6%
Datorii
2.750.532 lei
▲ 94,9%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 523.970 lei2024: 386.628 lei2025: 1.271.407 lei1,27 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 158.445 lei2024: -249.169 lei2025: -574.638 lei−575 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-45,2%
Creștere CA an/an
+228,8%
CA / salariat
635.704 lei
Datorii / active
133%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+152,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.271.407 lei-574.638 lei2.750.532 lei2.069.216 lei-658.631 lei2
2024386.628 lei-249.169 lei1.411.414 lei1.299.315 lei-83.993 lei1
2023523.970 lei158.445 lei435.173 lei584.638 lei165.176 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · Iași

RI
ROTHERM INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 40521261 · Mun. Iaşi
CM
CITOS M & S SRL
CUI 33439879 · Mun. Iaşi
C&
C & O LEADER SRL
CUI 24716644 · Mun. Iaşi
CD
CONEX DESIGN S.R.L.
CUI 16615436 · Mun. Iaşi
PI
PRO INVEST SRL
CUI 10150218 · Mun. Iaşi
L&
LIVA & DIA SRL
CUI 9107400 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HYDRAULIC MARKET S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →