identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ALIMSAN 5 INVESTITION S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 41902639J35/4235/2019Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
743mii lei
▼ 1,2% vs. 2024
Profit net · 2025
490mii lei
▼ 3,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, ALIMSAN 5 INVESTITION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 742.749 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,2%. Rezultatul net a fost un profit de 490.137 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41902639
Nr. Reg. Comerțului
J35/4235/2019 · EUID ROONRC.J35/4235/2019
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-14 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. AMURGULUI, NR.1, CAMERA 1, ET.3 · 2 firme aici
Cod poștal
300278
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
742.749 lei
▼ 1,2%
Profit net
490.137 lei
▼ 3,1%
Datorii
2.974.575 lei
▲ 19,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 606.521 lei2024: 751.412 lei2025: 742.749 lei743 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 392.537 lei2024: 505.928 lei2025: 490.137 lei490 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
66,0%
Creștere CA an/an
-1,2%
CA / salariat
742.749 lei
Datorii / active
85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96,9%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+18,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025742.749 lei490.137 lei2.974.575 lei3.480.406 lei505.831 lei1
2024751.412 lei505.928 lei2.482.434 lei3.928.128 lei1.445.694 lei1
2023606.521 lei392.537 lei2.476.414 lei3.416.180 lei939.766 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NI
NINETEENELEVEN INC S.R.L.
CUI 51886280 · Activități ale bazelor sportive

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SUYT LAIFE SRL14376200radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Timiș

SH
SANCTUARIUM HUB CENTER S.R.L.
CUI 55248829 · Mun. Timişoara
IS
IMOTERAX S.R.L.
CUI 54580705 · Mun. Timişoara
PS
PENSIUNEA SASCA S.R.L.
CUI 54562199 · Mun. Timişoara
SS
SALDENSES S.R.L.
CUI 54486695 · Mun. Timişoara
HJ
HOUSE JAEDORS S.R.L.
CUI 54439456 · Mun. Timişoara
NI
NANA INVEST S.R.L.
CUI 54225720 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ALIMSAN 5 INVESTITION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →