identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

FABRICA OSPITALITATII S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 41911181J2019015699400Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,95mil lei
▲ 14,8% vs. 2024
Profit net · 2025
103mii lei
▲ 345,4% vs. 2024
Salariați
17
▲ 13,3% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, FABRICA OSPITALITATII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.952.817 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,8%. Rezultatul net a fost un profit de 102.574 lei. Datoriile totale au scăzut cu 13,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 17.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (814.193 lei) depășesc activele totale (393.654 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-398.577 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41911181
Nr. Reg. Comerțului
J2019015699400 · EUID ROONRC.J2019015699400
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-18 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PIAŢA AMZEI, NR.10-22, MEZANIN-ÎN SUPRAFATA DE 16.52 MP
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.952.817 lei
▲ 14,8%
Profit net
102.574 lei
▲ 345,4%
Datorii
814.193 lei
▼ 13,2%
Salariați
17
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.476.001 lei2024: 2.572.797 lei2025: 2.952.817 lei2,95 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -114.762 lei2024: 23.029 lei2025: 102.574 lei103 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 132024: 152025: 171720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,5%
Creștere CA an/an
+14,8%
CA / salariat
173.695 lei
Datorii / active
207%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+41,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025585.516 €20.339 €161.447 €78.058 €-79.034 €17
2024517.187 €4.629 €188.597 €83.059 €-100.742 €15
2023500.566 €-23.201 €203.126 €101.056 €-105.972 €13
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FUDEAS DEVELOPMENT S.R.L.42192602în funcțiune
OPERATIVE STEAKHOUSE GROUP S.A.8564358radiată
PICKTWO STUDIO SRL32542948în funcțiune
RESTO DIGITAL S.R.L.47818937în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Municipiul București

RS
RIVENTA S.R.L.
CUI 55475619 · Sector 1 Mun. Bucureşti
S&
SIA & D GRILL S.R.L.
CUI 55423954 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GD
GUSTO DOROBANTI 73 S.R.L.
CUI 55416329 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PC
PAINE CU CARNE S.R.L.
CUI 55377220 · Sector 1 Mun. Bucureşti
UC
URBAN CREPES S.R.L.
CUI 55235209 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CA
CHOPPED AND MORE S.R.L.
CUI 55216878 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FABRICA OSPITALITATII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →