identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MAS SERVICE S.R.L.

CAEN 4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 41967328J2019004582128Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,22mil lei
▼ 47,1% vs. 2024
Profit net · 2025
143mii lei
▲ 19,0% vs. 2024
Salariați
1
▼ 66,7% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, MAS SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.219.516 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 47,1%. Rezultatul net a fost un profit de 143.231 lei. Datoriile totale au scăzut cu 47,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41967328
Nr. Reg. Comerțului
J2019004582128 · EUID ROONRC.J2019004582128
Cod CAEN
4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-29 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. SOMEŞENI, NR.6
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.219.516 lei
▼ 47,1%
Profit net
143.231 lei
▲ 19,0%
Datorii
1.749.686 lei
▼ 47,6%
Salariați
1
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.985.305 lei2024: 2.303.756 lei2025: 1.219.516 lei1,22 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 93.928 lei2024: 120.337 lei2025: 143.231 lei143 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,7%
Creștere CA an/an
-47,1%
CA / salariat
1.219.516 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+21,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025241.819 €28.401 €346.947 €476.069 €134.457 €1
2024463.104 €24.190 €670.757 €776.442 €107.516 €3
2023401.364 €18.989 €625.270 €746.218 €120.948 €2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AUTOMAS GARAGE S.R.L.37363951în funcțiune
AUTOMAS SM SERVICE SRL29944864în funcțiune
MAIN BY THE LAKE S.R.L.49909624în funcțiune
MAS RENT A CAR LUXURY PM S.R.L.39246133în funcțiune
MAS RENT A CAR SRL33567550în funcțiune
MAS SERVICE SRL19025901radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Cluj

SA
SOFMIH ALE S.R.L.
CUI 55254979 · Mun. Cluj-Napoca
NI
NOXIUM INDUSTRY S.R.L.
CUI 54559401 · Mun. Cluj-Napoca
LD
LC DYNAMICS S.R.L.
CUI 53188259 · Mun. Cluj-Napoca
IT
INDUSTRIAL TYRES GROUP S.R.L.
CUI 52551002 · Mun. Cluj-Napoca
MS
MB SPAREPARTS S.R.L.
CUI 52172629 · Mun. Cluj-Napoca
CM
CONDOR MOBILITY S.R.L.
CUI 52042882 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAS SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →