identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MONKEY FASHION ASN S.R.L.

CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CUI 41988193J10/1406/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2024
189mii lei
▼ 57,3% vs. 2023
Profit net · 2024
−600mii lei
▼ 8,6% vs. 2023
Salariați
18
▼ 25,0% vs. 2023
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2024, MONKEY FASHION ASN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 189.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 57,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 599.670 lei. Datoriile totale au crescut cu 67,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.402.104 lei) depășesc activele totale (15.474 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.386.630 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-599.670 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41988193
Nr. Reg. Comerțului
J10/1406/2019 · EUID ROONRC.J10/1406/2019
Cod CAEN
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-12-05 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Mun. Râmnicu Sărat
Adresă
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. PRINCIPELE FERDINAND, NR.21 · 6 firme aici
Cod poștal
125300
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
189.000 lei
▼ 57,3%
Profit net
-599.670 lei
▼ 8,6%
Datorii
1.402.104 lei
▲ 67,4%
Salariați
18
▼ -6
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 594.700 lei2023: 442.380 lei2024: 189.000 lei189 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: -235.102 lei2023: -552.058 lei2024: -599.670 lei−600 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 262023: 242024: 181820222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-317,3%
Creștere CA an/an
-57,3%
CA / salariat
10.500 lei
Datorii / active
9.061%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024189.000 lei-599.670 lei1.402.104 lei15.474 lei-1.386.630 lei18
2023442.380 lei-552.058 lei837.458 lei50.498 lei-786.960 lei24
2022594.700 lei-235.102 lei335.701 lei100.799 lei-234.902 lei26

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ET
ELEGANCE TEXTIL INDUSTRIAL S.R.L.
CUI 45567251 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
RA
RMS ANA ANIS FASHION S.R.L.
CUI 41077397 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
ŞA
ŞTEF AND GRUP S.R.L.
CUI 18583225 · Jocuri de noroc și pariuri
RS
RAILEANU SIMON SNC
CUI 1169475 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
CR
CENTRAL RIMNIC SRL
CUI 1168801 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Firme similare

Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · Buzău

I&
INIS & IDNA TEXTIL COM S.R.L.
CUI 50791068 · Mun. Râmnicu Sărat
FC
FLORYELA CONF S.R.L.
CUI 49049163 · Mun. Râmnicu Sărat
DL
DS&E LEGACY BRAND S.R.L.
CUI 48561784 · Mun. Râmnicu Sărat
SM
STRAIGHT MK MODE S.R.L.
CUI 48400958 · Mun. Râmnicu Sărat
PN
PATRICK NANA FASHIONS S.R.L.
CUI 45049608 · Mun. Râmnicu Sărat
RC
RAPITEANU CARODAN S.R.L.
CUI 44668916 · Mun. Râmnicu Sărat

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MONKEY FASHION ASN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →