identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ASY MEDICAL PHARMA S.R.L.

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 42019190J52/1265/2019Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
526mii lei
▲ 1.186,5% vs. 2024
Profit net · 2025
129mii lei
▲ 11.123,1% vs. 2024
Salariați
3
▲ 200,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, ASY MEDICAL PHARMA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 525.720 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.186,5%. Rezultatul net a fost un profit de 129.178 lei. Datoriile totale au crescut cu 268,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42019190
Nr. Reg. Comerțului
J52/1265/2019 · EUID ROONRC.J52/1265/2019
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-12-13 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Măgurele
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. NUFERILOR, NR.58A, ET.PARTER
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
525.720 lei
▲ 1.186,5%
Profit net
129.178 lei
▲ 11.123,1%
Datorii
460.514 lei
▲ 268,8%
Salariați
3
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 267.030 lei2024: 40.865 lei2025: 525.720 lei526 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -22.443 lei2024: 1.151 lei2025: 129.178 lei129 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,6%
Creștere CA an/an
+1.186,5%
CA / salariat
175.240 lei
Datorii / active
93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
400,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+9,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025525.720 lei129.178 lei460.514 lei492.798 lei32.284 lei3
202440.865 lei1.151 lei124.855 lei27.961 lei-96.894 lei1
2023267.030 lei-22.443 lei138.496 lei40.451 lei-98.045 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CLEAN DEZ DEZ COMPANY S.R.L.52519672în funcțiune
CLEAN DEZ&DEZ S.R.L.46590570radiată
DER CLEAN DEZ S.R.L.52612380în funcțiune
DEZ & DEZ SRL36653582radiată
DEZ DER DEZ COMPANY S.R.L.50098755în dizolvare
DEZDISDER PROFI S.R.L.44528904radiată
KARDASH DEZ S.R.L.40226067radiată
PRACTIC STEDEZ SRL30007680radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Ilfov

BL
BLD LINUM SRL
CUI 34647886 · Orş. Măgurele
BA
BLD ARMORACIA SRL
CUI 34647878 · Orş. Măgurele
BA
BLD ACHENA SRL
CUI 34589823 · Orş. Măgurele
BF
BLD FRAGARIA SRL
CUI 34588682 · Orş. Măgurele
BM
BLD MORUS ALBA SRL
CUI 34588666 · Orş. Măgurele
BR
BARK REPUBLIC S.R.L.
CUI 54760153 · Sat Roşu Com. Chiajna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ASY MEDICAL PHARMA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →