identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

RENTAL INVEST GROUP S.R.L.

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 42021386J2019001957042Plătitor TVA din 2020TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,36mil lei
▲ 27,7% vs. 2024
Profit net · 2025
335mii lei
▼ 15,8% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
63
SEAP · activ 2026
În anul 2025, RENTAL INVEST GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.359.893 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 27,7%. Rezultatul net a fost un profit de 334.835 lei. Datoriile totale au crescut cu 72,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42021386
Nr. Reg. Comerțului
J2019001957042 · EUID ROONRC.J2019001957042
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-12-13 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş
Adresă
JUD. BACĂU, SAT HEMEIUŞ COM. HEMEIUŞ, STR. CALEA MOLDOVEI, NR.653 · 6 firme aici
Cod poștal
607235
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.359.893 lei
▲ 27,7%
Profit net
334.835 lei
▼ 15,8%
Datorii
707.151 lei
▲ 72,7%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 639.036 lei2024: 1.065.283 lei2025: 1.359.893 lei1,36 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 329.085 lei2024: 397.775 lei2025: 334.835 lei335 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,6%
Creștere CA an/an
+27,7%
CA / salariat
453.298 lei
Datorii / active
58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63,7%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+53,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.359.893 lei334.835 lei707.151 lei1.224.203 lei525.407 lei3
20241.065.283 lei397.775 lei409.358 lei807.374 lei398.016 lei2
2023639.036 lei329.085 lei214.289 lei511.329 lei329.325 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

63

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
2.400 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
62
Valoare totală
340.284 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FI
FASI INVEST HOLDING S.R.L.
CUI 54561754 · Activități ale holding-urilor
RT
RSA THERAPY CENTER S.R.L.
CUI 54501060 · Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
TS
TOTALVENT S.R.L.
CUI 51988212 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
RF
RSA FUTURE LEADING S.R.L.
CUI 48891677 · Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
SO
SILAND OPERAŢIONAL S.R.L.
CUI 28019860 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
FASI INVEST HOLDING S.R.L.54561754în funcțiune
RSA FUTURE LEADING S.R.L.48891677în funcțiune
RSA THERAPY CENTER S.R.L.54501060în funcțiune
TOTALVENT S.R.L.51988212în funcțiune
WANAS ROMÂNIA S.R.L.54997401în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Bacău

MP
METALSERVICII PAC S.R.L.
CUI 49718837 · Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş
PC
PETRO COSTRUMET S.R.L.
CUI 54808111 · Sat Letea Veche Com. Letea Veche
CF
COLD FORM STEEL CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 53322171 · Mun. Bacău
GT
GIOV TUTTO FARE S.R.L.
CUI 53183413 · Sat Radomireşti Com. Letea Veche
MS
MMS STEEL S.R.L.
CUI 52956120 · Mun. Oneşti
NI
NOVA INSTAL PROJECTS S.R.L.
CUI 52895790 · Sat Caşin Com. Caşin

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RENTAL INVEST GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →