identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

WATAD MOTORS S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 42022268J2019003749223Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
33mii lei
▼ 29,6% vs. 2023
Profit net · 2024
−11mii lei
▼ 186,1% vs. 2023
Salariați
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2024, WATAD MOTORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 32.906 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 29,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 11.071 lei. Datoriile totale au crescut cu 57,9% față de anul anterior.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-11.071 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42022268
Nr. Reg. Comerțului
J2019003749223 · EUID ROONRC.J2019003749223
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-12-13 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
Adresă
JUD. IAŞI, SAT LUNCA CETĂŢUII COM. CIUREA, STR. ALMAŞULUI, NR.6 · 3 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
32.906 lei
▼ 29,6%
Profit net
-11.071 lei
▼ 186,1%
Datorii
66.332 lei
▲ 57,9%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 41.781 lei2023: 46.767 lei2024: 32.906 lei33 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 19.746 lei2023: 12.865 lei2024: -11.071 lei−11 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-33,6%
Creștere CA an/an
-29,6%
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-37,0%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+141,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202432.906 lei-11.071 lei66.332 lei96.216 lei29.884 lei
202346.767 lei12.865 lei42.013 lei82.968 lei40.955 lei
202241.781 lei19.746 lei1.598 lei29.688 lei28.090 lei0
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

WL
WATAD LEASING S.R.L.
CUI 48466260 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
SB
STAR BEAUTY CENTER S.R.L.
CUI 33340580 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
STAR BEAUTY CENTER S.R.L.33340580în funcțiune
WATAD LEASING S.R.L.48466260în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Iași

MM
MANUTECH MOTORS S.R.L.
CUI 52817571 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
GA
GOOD AUTO CAR SERVICE S.R.L.
CUI 51043685 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
BE
BMW ELITE DRIVE RO S.R.L.
CUI 50274908 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
SC
SCUB CARS CIMIL S.R.L.
CUI 49892190 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
SD
SUPERIOR DETAILING S.R.L.
CUI 46692430 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
FF
FRIGO FRAM COMPANY S.R.L.
CUI 42367585 · Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
WATAD MOTORS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →