identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

DARROX BUILD GROUP S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42056120J2021001160221Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,05mil lei
▼ 16,8% vs. 2024
Profit net · 2025
845mii lei
▼ 53,1% vs. 2024
Salariați
21
▲ 31,3% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, DARROX BUILD GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.054.914 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,8%. Rezultatul net a fost un profit de 844.920 lei. Datoriile totale au crescut cu 41,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 21.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42056120
Nr. Reg. Comerțului
J2021001160221 · EUID ROONRC.J2021001160221
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-12-23 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Mun. Roman
Adresă
JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. VASILE ALECSANDRI, BL.1, SC.B, ET.1, AP.14
Cod poștal
611003
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.054.914 lei
▼ 16,8%
Profit net
844.920 lei
▼ 53,1%
Datorii
1.149.297 lei
▲ 41,9%
Salariați
21
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.411.378 lei2024: 4.874.146 lei2025: 4.054.914 lei4,05 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 13.154 lei2024: 1.800.797 lei2025: 844.920 lei845 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 362024: 162025: 212120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,8%
Creștere CA an/an
-16,8%
CA / salariat
193.091 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45,7%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+34,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025908.257 $189.253 $257.430 $671.616 $414.185 $21
20241.060.173 $391.690 $176.154 $568.630 $392.477 $16
2023526.985 $2.875 $75.575 $168.151 $92.577 $36
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
260.000 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
DRAVIAND SERV S.R.L.39651705în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Neamț

LD
LUP DECOR & COMPANY S.R.L.
CUI 54282725 · Mun. Roman
FC
FES CLAUDIU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53791038 · Mun. Roman
SG
SIIA GENERAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52432915 · Mun. Roman
AE
ANA ESENŢIAL S.R.L.
CUI 50626095 · Mun. Roman
DS
DCV STEELCON S.R.L.
CUI 50345740 · Mun. Roman
CG
CMA GREEN SOLAR CONSTRUCT & ELECTRIC S.R.L.
CUI 49925310 · Mun. Roman

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DARROX BUILD GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →