identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

EXTREME HUNTING S.R.L.

CAEN 170 — Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
CUI 42056171J2019000638148Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
278mii lei
▼ 3,1% vs. 2024
Profit net · 2025
17mii lei
▲ 43,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, EXTREME HUNTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 277.719 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,1%. Rezultatul net a fost un profit de 17.076 lei. Datoriile totale au scăzut cu 17,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42056171
Nr. Reg. Comerțului
J2019000638148 · EUID ROONRC.J2019000638148
Cod CAEN
170 — Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-12-23 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Sfântu Gheorghe
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. BISERICII, NR.38, ET.1, AP.6 · 3 firme aici
Cod poștal
520014
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
277.719 lei
▼ 3,1%
Profit net
17.076 lei
▲ 43,6%
Datorii
46.636 lei
▼ 17,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 292.166 lei2024: 286.585 lei2025: 277.719 lei278 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -12.637 lei2024: 11.889 lei2025: 17.076 lei17 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,1%
Creștere CA an/an
-3,1%
CA / salariat
277.719 lei
Datorii / active
62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60,4%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-0,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025277.719 lei17.076 lei46.636 lei74.923 lei28.287 lei1
2024286.585 lei11.889 lei56.608 lei67.819 lei11.211 lei1
2023292.166 lei-12.637 lei51.764 lei39.839 lei-678 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PH
PREMIUM HUNTING S.R.L.
CUI 51745523 · Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
WH
WILD HUNTING S.R.L.
CUI 33280764 · Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CANIS LUPUS SRL16847495radiată
NVAD SRL17270254radiată
PREMIUM HUNTING S.R.L.51745523în funcțiune
WILD HUNTING S.R.L.33280764în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii · Covasna

PH
PREMIUM HUNTING S.R.L.
CUI 51745523 · Mun. Sfântu Gheorghe
AW
ABIES WILDLIFE S.R.L.
CUI 49961576 · Mun. Sfântu Gheorghe
WH
WILD HUNTING S.R.L.
CUI 33280764 · Mun. Sfântu Gheorghe

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EXTREME HUNTING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →