identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

DAVI FIRE & CONCRETE S.R.L.

CAEN 8425 — Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
CUI 42058741J2019017644402Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,04mil lei
▲ 63,4% vs. 2024
Profit net · 2025
339mii lei
▼ 17,2% vs. 2024
Salariați
61
▲ 35,6% vs. 2024
Contracte publice
37
SEAP · activ 2026
În anul 2025, DAVI FIRE & CONCRETE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.043.203 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 63,4%. Rezultatul net a fost un profit de 339.364 lei. Datoriile totale au crescut cu 87,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 61.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42058741
Nr. Reg. Comerțului
J2019017644402 · EUID ROONRC.J2019017644402
Cod CAEN
8425 — Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-12-24 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR NERVA TRAIAN, NR.9, BL.M67, ET.8, AP.52
Cod poștal
31042
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.043.203 lei
▲ 63,4%
Profit net
339.364 lei
▼ 17,2%
Datorii
1.200.470 lei
▲ 87,6%
Salariați
61
▲ +16
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.702.869 lei2024: 3.087.298 lei2025: 5.043.203 lei5,04 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 188.357 lei2024: 410.078 lei2025: 339.364 lei339 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 252024: 452025: 616120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,7%
Creștere CA an/an
+63,4%
CA / salariat
82.675 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+60,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.043.203 lei339.364 lei1.200.470 lei1.540.074 lei339.604 lei61
20243.087.298 lei410.078 lei639.912 lei1.136.377 lei496.465 lei45
20231.702.869 lei188.357 lei198.776 lei408.434 lei211.433 lei25
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

37

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
7
Valoare totală
896.998 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
30
Valoare totală
795.254 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GS TECNOKREATIVITY S.R.L.41813132în procedură
ROMPET ADVISORS SRL18178966radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora · Municipiul București

FF
FALCKON FIRE SERVICES S.R.L.
CUI 54969622 · Sector 3 Mun. Bucureşti
GS
G33 SAFETY & FACILITY S.R.L.
CUI 54581700 · Sector 3 Mun. Bucureşti
FR
FIRST RESPONDER EMERGENCY S.R.L.
CUI 50988141 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AS
AS SECURITY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 50099157 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VE
VOK ENERIO FIRE S.R.L.
CUI 47724018 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SF
SGPI FIRE & RESCUE S.R.L.
CUI 46100261 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DAVI FIRE & CONCRETE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →