identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

CLOTHING R&C S.R.L.

CAEN 1423 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
CUI 42074500J2020000055402Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
186mii lei
▼ 37,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−137mii lei
▼ 429,5% vs. 2024
Salariați
5
▲ 25,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, CLOTHING R&C S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 185.979 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 136.557 lei. Datoriile totale au crescut cu 47,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (323.877 lei) depășesc activele totale (94.831 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-229.046 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-136.557 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42074500
Nr. Reg. Comerțului
J2020000055402 · EUID ROONRC.J2020000055402
Cod CAEN
1423 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-01-07 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
185.979 lei
▼ 37,4%
Profit net
-136.557 lei
▼ 429,5%
Datorii
323.877 lei
▲ 47,1%
Salariați
5
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 239.801 lei2024: 297.223 lei2025: 185.979 lei186 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -66.937 lei2024: -25.792 lei2025: -136.557 lei−137 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 42025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-73,4%
Creștere CA an/an
-37,4%
CA / salariat
37.196 lei
Datorii / active
342%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-2,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025185.979 lei-136.557 lei323.877 lei94.831 lei-229.046 lei5
2024297.223 lei-25.792 lei220.245 lei127.756 lei-92.489 lei4
2023239.801 lei-66.937 lei179.443 lei112.746 lei-66.697 lei5
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · Municipiul București

C&
CLOTHING & MORE R AND C S.R.L.
CUI 52584603 · Sector 4 Mun. Bucureşti
EU
ELITE UNIFORMS S.R.L.
CUI 48962948 · Sector 4 Mun. Bucureşti
EU
ELITE UNIFORMS & COMMUNITY S.R.L.
CUI 37821102 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TG
TAG GRUP SRL
CUI 16316000 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TM
TEH MEDICAL S.R.L.
CUI 54957636 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BS
BRINGS STYLE S.R.L.
CUI 54750389 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLOTHING R&C S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →