identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

PERFECT STRIPES S.R.L.

CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CUI 42103370J40/376/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
361mii lei
▲ 26,4% vs. 2022
Profit net · 2023
239mii lei
▲ 24,0% vs. 2022
Salariați
0
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2023, PERFECT STRIPES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 360.543 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 26,4%. Rezultatul net a fost un profit de 238.806 lei. Datoriile totale au crescut cu 101,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42103370
Nr. Reg. Comerțului
J40/376/2020 · EUID ROONRC.J40/376/2020
Cod CAEN
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-01-15 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. SĂCĂŞEL, NR.24A, CAMERA 3, ET.1 · 2 firme aici
Cod poștal
41111
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
360.543 lei
▲ 26,4%
Profit net
238.806 lei
▲ 24,0%
Datorii
68.870 lei
▲ 101,3%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 164.334 lei2022: 285.314 lei2023: 360.543 lei361 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 66.897 lei2022: 192.563 lei2023: 238.806 lei239 mii20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
66,2%
Creștere CA an/an
+26,4%
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44,7%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+64,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023360.543 lei238.806 lei68.870 lei602.730 lei533.860 lei0
2022285.314 lei192.563 lei34.221 lei329.275 lei295.054 lei
2021164.334 lei66.897 lei6.914 lei109.405 lei102.491 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HS
HOT STRIPES S.R.L.
CUI 49533901 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BEST SPARE PARTS S.R.L.42408294în funcțiune
BEST STRIPES SRL32624444radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · Municipiul București

RS
ROAD4LIFE S.R.L.
CUI 54586880 · Sector 4 Mun. Bucureşti
OA
OSULLIVAN ASPHALT S.R.L.
CUI 54407640 · Sector 4 Mun. Bucureşti
VV
VADIMS VISOKOGORSKIS CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 53865070 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DA
DOYLE ASPHALT SERVICES S.R.L.
CUI 53273664 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DA
DOWNES ASFALT S.R.L.
CUI 53242900 · Sector 4 Mun. Bucureşti
NA
NMK ASFALT S.R.L.
CUI 53242293 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PERFECT STRIPES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →