identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ARMAX INDBEST LINE S.R.L.

CAEN 4662 — Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
CUI 42117910J2020000455406Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
754mii lei
▲ 22,0% vs. 2024
Profit net · 2025
190mii lei
▲ 69,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
22
SEAP · activ 2026
În anul 2025, ARMAX INDBEST LINE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 754.499 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 22,0%. Rezultatul net a fost un profit de 189.903 lei. Datoriile totale au crescut cu 9,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42117910
Nr. Reg. Comerțului
J2020000455406 · EUID ROONRC.J2020000455406
Cod CAEN
4662 — Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-01-17 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MIHAIL TÂRNOVEANU, NR.58A, CAMERA 6
Cod poștal
32967
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
754.499 lei
▲ 22,0%
Profit net
189.903 lei
▲ 69,8%
Datorii
85.255 lei
▲ 9,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 255.057 lei2024: 618.624 lei2025: 754.499 lei754 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 48.580 lei2024: 111.865 lei2025: 189.903 lei190 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
25,2%
Creștere CA an/an
+22,0%
CA / salariat
754.499 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66,5%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+29,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025754.499 lei189.903 lei85.255 lei370.702 lei285.447 lei1
2024618.624 lei111.865 lei78.134 lei190.239 lei112.105 lei1
2023255.057 lei48.580 lei110.604 lei299.098 lei188.494 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

22

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
14
Valoare totală
141.074 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
290.007 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · Municipiul București

SF
SO.FLEX S.R.L.
CUI 49256681 · Sector 3 Mun. Bucureşti
IT
INOVA TOOLS BUSINESS S.R.L.
CUI 45845773 · Sector 3 Mun. Bucureşti
PM
PRESI METALOGRAFIE S.R.L.
CUI 39047017 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AM
ANNONA MED SRL
CUI 34912710 · Sector 3 Mun. Bucureşti
ST
SDV TOOLS DIV SRL
CUI 34263001 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RB
RECYCLING BUSINESS SOLUTIONS SRL
CUI 32573413 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ARMAX INDBEST LINE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →