identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

SISTEME TEHNOLOGICE CONFORT S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 42126889J39/40/2020Neplătitor TVARO e-FacturaRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
262mii lei
▼ 4,9% vs. 2022
Profit net · 2023
77mii lei
▼ 8,1% vs. 2022
Salariați
1
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2023, SISTEME TEHNOLOGICE CONFORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 262.071 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,9%. Rezultatul net a fost un profit de 76.696 lei. Datoriile totale au crescut cu 460,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42126889
Nr. Reg. Comerțului
J39/40/2020 · EUID ROONRC.J39/40/2020
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-01-20 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Ciuşlea Com. Garoafa
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT CIUŞLEA COM. GAROAFA, STR. LĂCRĂMIOAREI, NR.4 · 2 firme aici
Cod poștal
627142
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
262.071 lei
▼ 4,9%
Profit net
76.696 lei
▼ 8,1%
Datorii
25.308 lei
▲ 460,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 288.375 lei2022: 275.567 lei2023: 262.071 lei262 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 87.179 lei2022: 83.455 lei2023: 76.696 lei77 mii20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
29,3%
Creștere CA an/an
-4,9%
CA / salariat
262.071 lei
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47,8%
Creștere medie anuală (2020–2023)
-3,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023262.071 lei76.696 lei25.308 lei185.699 lei160.391 lei1
2022275.567 lei83.455 lei4.516 lei88.211 lei83.695 lei
2021288.375 lei87.179 lei11.747 lei99.166 lei87.419 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-27.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TC
THOMAS CLARSON S.R.L.
CUI 34280576 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
WENDORA S.R.L.50932590în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Vrancea

CS
CIRAMAR SHOP S.R.L.
CUI 47333419 · Sat Ciuşlea Com. Garoafa
ST
SIM TRADING S.R.L.
CUI 55506472 · Mun. Focşani
ZS
ZALVERO STAR S.R.L.
CUI 55390911 · Mun. Focşani
AS
ASSEMBLY SYSTEMS S.R.L.
CUI 55186041 · Sat Vulturu Com. Vulturu
ES
EVA SMART SHOP S.R.L.
CUI 54815810 · Sat Oreavu Com. Gugeşti
SS
SIGURANTA SMART S.R.L.
CUI 54776621 · Sat Adjudu Vechi Mun. Adjud

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SISTEME TEHNOLOGICE CONFORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →