identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

CLUB TOMA AUTOSERVICE S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 42183426J2020000069373Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
347mii lei
▲ 36,4% vs. 2024
Profit net · 2025
21mii lei
▲ 26,1% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Contracte publice
5
SEAP · activ 2021
În anul 2025, CLUB TOMA AUTOSERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 347.122 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 36,4%. Rezultatul net a fost un profit de 20.927 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42183426
Nr. Reg. Comerțului
J2020000069373 · EUID ROONRC.J2020000069373
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-01-30 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VASLUI
Localitate
Mun. Huşi
Adresă
JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. DOBRINA, NR.41B · 2 firme aici
Cod poștal
735100
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
347.122 lei
▲ 36,4%
Profit net
20.927 lei
▲ 26,1%
Datorii
84.766 lei
▲ 26,8%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 290.492 lei2024: 254.569 lei2025: 347.122 lei347 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.590 lei2024: 16.599 lei2025: 20.927 lei21 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,0%
Creștere CA an/an
+36,4%
CA / salariat
86.781 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
51,4%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+21,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025347.122 lei20.927 lei84.766 lei125.508 lei40.742 lei4
2024254.569 lei16.599 lei66.865 lei86.680 lei19.815 lei4
2023290.492 lei7.590 lei17.575 lei43.661 lei26.086 lei4
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
3.136 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CT
CLUB TOMA AUTOPARTS S.R.L.
CUI 48618163 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CLUB TOMA AUTOPARTS S.R.L.48618163în funcțiune
CLUB TOMA CUORE S.R.L.41496808în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Vaslui

BG
BRO-GARAGE S.R.L.
CUI 53240128 · Mun. Huşi
SA
SUN AGRARTRANS S.R.L.
CUI 49797555 · Mun. Huşi
KS
KAZZIDAIARĂZVY S.R.L.
CUI 48282798 · Mun. Huşi
EP
ENGINE PERFORMANCE CONCEPT SOLUTION S.R.L.
CUI 46616549 · Mun. Huşi
AA
AUTOROM ALA S.R.L.
CUI 43963764 · Mun. Huşi
PW
PURPLE WASH S.R.L.
CUI 43946135 · Mun. Huşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLUB TOMA AUTOSERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →