identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

LIRCON INVEST S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42194158J2020000168328Plătitor TVA din 2020TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
496mii lei
▲ 10,3% vs. 2024
Profit net · 2025
174mii lei
▲ 25.719,3% vs. 2024
Salariați
5
▲ 66,7% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, LIRCON INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 496.092 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,3%. Rezultatul net a fost un profit de 174.280 lei. Datoriile totale au crescut cu 122,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42194158
Nr. Reg. Comerțului
J2020000168328 · EUID ROONRC.J2020000168328
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-03 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.204A · 12 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
496.092 lei
▲ 10,3%
Profit net
174.280 lei
▲ 25.719,3%
Datorii
1.065.273 lei
▲ 122,9%
Salariați
5
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.282.092 lei2024: 449.714 lei2025: 496.092 lei496 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 444.755 lei2024: 675 lei2025: 174.280 lei174 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 32025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
35,1%
Creștere CA an/an
+10,3%
CA / salariat
99.218 lei
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-8,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025496.092 lei174.280 lei1.065.273 lei1.238.701 lei174.640 lei5
2024449.714 lei675 lei477.982 lei1.149.142 lei670.117 lei3
20231.282.092 lei444.755 lei538.040 lei1.216.975 lei669.443 lei9
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

11

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NM
NUVION MEDIA S.R.L.
CUI 53877784 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
GT
GAMA TOTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53167191 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
AM
ART MATERIALS S.R.L.
CUI 44065044 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
LI
LOGYCON INVEST S.R.L.
CUI 41675781 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
GT
GENERAL TEHNIC INSTAL S.R.L.
CUI 36238756 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
PS
PERFECT SIBCUT SRL
CUI 34509778 · Tăierea și rindeluirea lemnului

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
ART MATERIALS S.R.L.44065044în funcțiune
FOR FRESH 2 GO SRL36773708în funcțiune
GAMA TOTAL CONSTRUCT S.R.L.53167191în funcțiune
GENERAL TEHNIC INSTAL S.R.L.36238756în funcțiune
LOGYCON INVEST S.R.L.41675781în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Sibiu

CP
CÎRSTEA PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55488171 · Mun. Sibiu
SI
S.I.M. BUSINESS GLOBAL S.R.L.
CUI 55475392 · Mun. Sibiu
PT
PROJECT TEHNO STRADE S.R.L.
CUI 55369871 · Mun. Sibiu
BS
BUILDLOGIC S.R.L.
CUI 55255222 · Mun. Sibiu
CA
CITY ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55193235 · Mun. Sibiu
DG
DMR GENERAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54908200 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LIRCON INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →