identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MED4LIFE SUPPLIER S.R.L.

CAEN 3313 — Repararea echipamentelor electronice și optice
CUI 42196701J2020000303228Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
9,32mil lei
▲ 829,6% vs. 2024
Profit net · 2025
3,04mil lei
▲ 722,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
89
SEAP · activ 2026
În anul 2025, MED4LIFE SUPPLIER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.323.156 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 829,6%. Rezultatul net a fost un profit de 3.038.666 lei. Datoriile totale au crescut cu 843,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42196701
Nr. Reg. Comerțului
J2020000303228 · EUID ROONRC.J2020000303228
Cod CAEN
3313 — Repararea echipamentelor electronice și optice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-03 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ANTON CRIHAN, NR.23, CAMERA 1, BL.E1 A, SC.A, ET.2, AP.4
Cod poștal
700624
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
9.323.156 lei
▲ 829,6%
Profit net
3.038.666 lei
▲ 722,0%
Datorii
1.784.703 lei
▲ 843,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 895.046 lei2024: 1.002.884 lei2025: 9.323.156 lei9,32 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 85.690 lei2024: 369.689 lei2025: 3.038.666 lei3,04 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
32,6%
Creștere CA an/an
+829,6%
CA / salariat
9.323.156 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+199,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.323.156 lei3.038.666 lei1.784.703 lei4.823.436 lei3.038.906 lei1
20241.002.884 lei369.689 lei189.089 lei802.080 lei612.991 lei1
2023895.046 lei85.690 lei197.538 lei451.799 lei254.261 lei
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Contracte publice (SEAP)

89

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
15
Valoare totală
239.921 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
74
Valoare totală
614.826 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea echipamentelor electronice și optice · Iași

OS
OXYONE S.R.L.
CUI 49224639 · Mun. Iaşi
EM
EDS MARKETING & MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 41608987 · Mun. Iaşi
EC
ELPROMA CONSULTING S.R.L.
CUI 39518483 · Mun. Iaşi
SD
SOPHIMED DENTAL TEHNIQUE SRL
CUI 34596090 · Mun. Iaşi
CA
CASTUDIO SRL
CUI 31613811 · Mun. Iaşi
NP
NEW PREST SERVICE M.C.C. SRL
CUI 30554156 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MED4LIFE SUPPLIER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →