identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ACOPERIŞURI INVELITORI DACH S.R.L.-D.

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 42201255J20/140/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
130mii lei
▲ 20,6% vs. 2022
Profit net · 2023
84mii lei
▼ 7,9% vs. 2022
Salariați
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2023, ACOPERIŞURI INVELITORI DACH S.R.L.-D. a raportat o cifră de afaceri de 130.322 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 20,6%. Rezultatul net a fost un profit de 84.405 lei. Datoriile totale au crescut cu 61,8% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42201255
Nr. Reg. Comerțului
J20/140/2020 · EUID ROONRC.J20/140/2020
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-04 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. RÂNDUNICII, NR.6 · 10 firme aici
Cod poștal
330093
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
130.322 lei
▲ 20,6%
Profit net
84.405 lei
▼ 7,9%
Datorii
7.666 lei
▲ 61,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 241.888 lei2022: 108.075 lei2023: 130.322 lei130 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 213.276 lei2022: 91.650 lei2023: 84.405 lei84 mii20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
64,8%
Creștere CA an/an
+20,6%
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,7%
Creștere medie anuală (2020–2023)
-1,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023130.322 lei84.405 lei7.666 lei512.553 lei504.887 lei
2022108.075 lei91.650 lei4.738 lei425.220 lei420.482 lei
2021241.888 lei213.276 lei3.236 lei332.425 lei329.189 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

9

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AG
AGRO GREENGARDEN S.R.L.
CUI 41597756 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
PG
PRESTĂRI GHEDEON CONSTRUCT S.R.L.-D.
CUI 39314793 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
PC
PAOL CONF SHOES S.R.L.
CUI 37897879 · Fabricarea încălțămintei
BG
BONOLIS GROUP SRL
CUI 36240535 · Fabricarea încălțămintei
AH
AMBIENT HD CORVIN S.R.L.
CUI 18257920 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
AP
ASSYSTEC PLUS SRL
CUI 16542814 · Activități de consultanță pentru afaceri și management

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Hunedoara

AG
ADI GARAJ S.R.L.
CUI 50554835 · Mun. Deva
ND
NICE DETAILING AUTO S.R.L.
CUI 47619705 · Mun. Deva
BL
BLACK LABEL INC S.R.L.
CUI 47179922 · Mun. Deva
AS
AUTO SERVICE CRYSTALIN S.R.L.
CUI 47044593 · Mun. Deva
VS
VANTEAM SERVICE S.R.L.
CUI 46594270 · Mun. Deva
FP
FELIX PNEU SERV S.R.L.
CUI 46377140 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ACOPERIŞURI INVELITORI DACH S.R.L.-D. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →