identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MB VISTA INTERIORS S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42203086J2020000304139Plătitor TVA din 2020TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,24mil lei
▲ 41,0% vs. 2024
Profit net · 2025
943mii lei
▲ 394,6% vs. 2024
Salariați
25
▼ 16,7% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, MB VISTA INTERIORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.242.964 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 41,0%. Rezultatul net a fost un profit de 942.835 lei. Datoriile totale au crescut cu 342,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 25.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42203086
Nr. Reg. Comerțului
J2020000304139 · EUID ROONRC.J2020000304139
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-04 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CONSTANTIN SANDU-ALDEA, NR.53A, CONSTRUCTIA C1
Cod poștal
900328
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.242.964 lei
▲ 41,0%
Profit net
942.835 lei
▲ 394,6%
Datorii
698.784 lei
▲ 342,3%
Salariați
25
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.531.639 lei2024: 2.300.554 lei2025: 3.242.964 lei3,24 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 435.944 lei2024: 190.616 lei2025: 942.835 lei943 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 232024: 302025: 252520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
29,1%
Creștere CA an/an
+41,0%
CA / salariat
129.719 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+43,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.242.964 lei942.835 lei698.784 lei1.641.859 lei943.075 lei25
20242.300.554 lei190.616 lei157.975 lei348.831 lei190.856 lei30
20231.531.639 lei435.944 lei277.692 lei713.876 lei436.184 lei23
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
F.G.K. FORTUNE S.R.L.24839604în funcțiune
FRANC CONSTRUCT SRL24199807în funcțiune
FRANC ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.34771301în funcțiune
TRINITY SRL13344227în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Constanța

MT
MAR TENCUELI S.R.L.
CUI 55521022 · Mun. Constanţa
NS
NEWCAMAS S.R.L.
CUI 55470042 · Mun. Constanţa
ZK
ZE-KA CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 55436377 · Mun. Constanţa
DL
DUMITRU LOGISTIC CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 55392440 · Mun. Constanţa
GA
GALA ACTUAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55381301 · Mun. Constanţa
IB
INFINITY BUILD GROUP S.R.L.
CUI 55250420 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MB VISTA INTERIORS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →