identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

CERESAL M & S 2020 S.R.L.

CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 42220290J04/195/2020Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
178mii lei
▼ 12,5% vs. 2021
Profit net · 2022
21mii lei
▼ 56,7% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2022, CERESAL M & S 2020 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 177.927 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,5%. Rezultatul net a fost un profit de 21.101 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42220290
Nr. Reg. Comerțului
J04/195/2020 · EUID ROONRC.J04/195/2020
Cod CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4791. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-06 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2022)
177.927 lei
▼ 12,5%
Profit net
21.101 lei
▼ 56,7%
Datorii
25.732 lei
▼ 9,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 126.135 lei2021: 203.358 lei2022: 177.927 lei178 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 19.957 lei2021: 48.695 lei2022: 21.101 lei21 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
11,9%
Creștere CA an/an
-12,5%
CA / salariat
177.927 lei
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022177.927 lei21.101 lei25.732 lei116.285 lei89.953 lei1
2021203.358 lei48.695 lei28.386 lei97.238 lei68.852 lei1
2020126.135 lei19.957 lei53.600 lei73.757 lei20.157 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Bacău

LM
LA MERY ROSE S.R.L.
CUI 51075725 · Sat Dofteana Com. Dofteana
ST
STOCK TO RETAIL S.R.L.
CUI 49815333 · Mun. Bacău
AF
ANDRIA-FLO SHOP S.R.L.
CUI 49774799 · Sat Brusturoasa Com. Brusturoasa
ZS
ZARNESCU S.R.L.
CUI 49726104 · Sat Bârsăneşti Com. Bârsăneşti
CS
CARTUDO S.R.L.
CUI 49698829 · Sat Holt Com. Letea Veche
SM
SDN MAR S.R.L.
CUI 49493670 · Mun. Oneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CERESAL M & S 2020 S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →