identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

GRIGORAȘ PREMIUM ALL AUTO S.R.L.

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 42230579J26/182/2020Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,08mil lei
▲ 65,3% vs. 2024
Profit net · 2025
24mii lei
▲ 98,7% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
În anul 2025, GRIGORAȘ PREMIUM ALL AUTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.078.220 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 65,3%. Rezultatul net a fost un profit de 24.453 lei. Datoriile totale au scăzut cu 58,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42230579
Nr. Reg. Comerțului
J26/182/2020 · EUID ROONRC.J26/182/2020
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-07 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Pietriş Com. Deda
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT PIETRIŞ COM. DEDA, PIETRIŞ, NR.43
Cod poștal
547208
Contact declarat
10 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.078.220 lei
▲ 65,3%
Profit net
24.453 lei
▲ 98,7%
Datorii
475.868 lei
▼ 58,7%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 831.001 lei2024: 1.257.064 lei2025: 2.078.220 lei2,08 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 103.881 lei2024: 12.305 lei2025: 24.453 lei24 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,2%
Creștere CA an/an
+65,3%
CA / salariat
692.740 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+102,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.078.220 lei24.453 lei475.868 lei601.515 lei151.570 lei3
20241.257.064 lei12.305 lei1.151.680 lei1.249.684 lei127.117 lei2
2023831.001 lei103.881 lei854.762 lei965.294 lei114.812 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
3.560 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Mureș

BW
BOND WRAP S.R.L.
CUI 50946030 · Mun. Târgu Mureş
MG
MIP GARAJ S.R.L.
CUI 50890126 · Sat Ruşii-Munţi Com. Ruşii-Munţi
TS
TGMVULCANIZARE S.R.L.
CUI 50772066 · Mun. Târgu Mureş
RV
ROZSA VULCANIZARE S.R.L.
CUI 50661289 · Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş
FA
FLR AUTO SERVICE S.R.L.
CUI 50636455 · Sat Idicel-Pădure Com. Brâncoveneşti
AC
ATELIERELE CSERNATONY S.R.L.
CUI 50602509 · Sat Albeşti Com. Albeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GRIGORAȘ PREMIUM ALL AUTO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →