identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MLM PROFI CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42256145J2020002040408Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,96mil lei
▲ 55,0% vs. 2024
Profit net · 2025
2,20mil lei
▲ 36,8% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, MLM PROFI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.959.539 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 55,0%. Rezultatul net a fost un profit de 2.202.647 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42256145
Nr. Reg. Comerțului
J2020002040408 · EUID ROONRC.J2020002040408
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-13 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TRIFEŞTI, NR.16, CAMERA 1, ET.4, AP.17
Cod poștal
13985
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.959.539 lei
▲ 55,0%
Profit net
2.202.647 lei
▲ 36,8%
Datorii
92.226 lei
▼ 2,0%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.269.271 lei2024: 1.909.861 lei2025: 2.959.539 lei2,96 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 277.874 lei2024: 1.610.650 lei2025: 2.202.647 lei2,20 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
74,4%
Creștere CA an/an
+55,0%
CA / salariat
986.513 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+45,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025586.849 €436.764 €18.288 €452.774 €436.812 €3
2024383.923 €323.775 €18.909 €342.732 €323.823 €2
2023256.605 €56.177 €29.932 €86.151 €56.226 €2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MAS MONDO CONSTRUCT SRL27868086radiată
PARC ENERGETIC ROATA DE JOS S.R.L.51885314în funcțiune
RENOMAR CONSTRUCT SRL32397988în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

TS
TNBGROUP S.R.L.
CUI 55466246 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NN
NEW NORTH CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55463223 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VE
VECTOR EDIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55463070 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PA
PROFESIONAL ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55442050 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VU
VERO URBAN STRUCTURE S.R.L.
CUI 55436644 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MM
MRN MASTER S.R.L.
CUI 55435088 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MLM PROFI CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →