identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ENJOY MEDIA PRODUCTION S.R.L.

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 42279327J2020002318406Plătitor TVA din 2023TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
129mii lei
▼ 61,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−126mii lei
▼ 204,9% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2023
În anul 2025, ENJOY MEDIA PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 129.448 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 61,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 126.384 lei. Datoriile totale au crescut cu 103,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-126.384 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42279327
Nr. Reg. Comerțului
J2020002318406 · EUID ROONRC.J2020002318406
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-18 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
129.448 lei
▼ 61,4%
Profit net
-126.384 lei
▼ 204,9%
Datorii
70.943 lei
▲ 103,4%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.203.366 lei2024: 334.931 lei2025: 129.448 lei129 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 318.351 lei2024: 120.439 lei2025: -126.384 lei−126 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-97,6%
Creștere CA an/an
-61,4%
CA / salariat
64.724 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-253,4%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+19,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025129.448 lei-126.384 lei70.943 lei115.715 lei49.882 lei2
2024334.931 lei120.439 lei34.871 lei206.185 lei176.266 lei2
20231.203.366 lei318.351 lei12.661 lei319.638 lei318.591 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
210.050 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EUROBEST REAL ESTATE S.R.L.47311046în funcțiune
ZIZA ENERGY S.R.L.46768393în funcțiune
ZIZA FOTOVOLT S.R.L.46691770în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Municipiul București

8S
8BIT S.R.L.
CUI 55508236 · Sector 1 Mun. Bucureşti
JS
JOHNYANIMATION STUDIO S.R.L.
CUI 55120896 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FS
FLASHROMANIA S.R.L.
CUI 54803246 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MS
MADV SERVCOM S.R.L.
CUI 54727726 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SM
SSL MEDIA S.R.L.
CUI 54700240 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MT
MIND THE GAP FILMS S.R.L.
CUI 54642638 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ENJOY MEDIA PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →