identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

SABAU SHOES COMPANY S.R.L.

CAEN 1520 — Fabricarea încălțămintei
CUI 42304846J05/368/2020Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
70mii lei
▼ 55,7% vs. 2024
Profit net · 2025
26mii lei
▼ 72,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, SABAU SHOES COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 70.276 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 55,7%. Rezultatul net a fost un profit de 26.077 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42304846
Nr. Reg. Comerțului
J05/368/2020 · EUID ROONRC.J05/368/2020
Cod CAEN
1520 — Fabricarea încălțămintei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-21 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Oradea
Adresă
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. PADIŞULUI, NR.25 · 6 firme aici
Cod poștal
410222
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
70.276 lei
▼ 55,7%
Profit net
26.077 lei
▼ 72,4%
Datorii
39.517 lei
▲ 2,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 288.233 lei2024: 158.693 lei2025: 70.276 lei70 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 233.904 lei2024: 94.341 lei2025: 26.077 lei26 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
37,1%
Creștere CA an/an
-55,7%
CA / salariat
70.276 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,0%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+13,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202570.276 lei26.077 lei39.517 lei65.867 lei26.350 lei1
2024158.693 lei94.341 lei38.486 lei133.159 lei94.673 lei1
2023288.233 lei233.904 lei56.072 lei290.304 lei234.232 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ES
EXPERT SHOES S.R.L.
CUI 40046902 · Fabricarea încălțămintei
JM
JET MOBILITY S.R.L.
CUI 39146479 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
MS
MAXPOINT SERVICE SRL
CUI 24879471 · Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
SC
STIVUITOARE COM SRL
CUI 22809240 · Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
G&
GIULIANO & GWYNETH INTERNATIONAL SRL
CUI 73444 · Fabricarea încălțămintei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PROFI ENGINEERING SRL26672137în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea încălțămintei · Bihor

ES
EMPIRICCO S.R.L.
CUI 54905599 · Mun. Oradea
SS
SER STYLE S.R.L.
CUI 54011130 · Mun. Oradea
LP
LTI PROD SHOES S.R.L.
CUI 53174830 · Mun. Oradea
PS
PADANA SHOES S.R.L.
CUI 53166706 · Mun. Oradea
CP
COOR PLAST S.R.L.
CUI 51138467 · Mun. Oradea
MS
MARIFLOR SHOES S.R.L.
CUI 50655945 · Mun. Oradea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SABAU SHOES COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →