identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ELY BASS S.R.L.

CAEN 7420 — Activități fotografice
CUI 42337916J2020000684220Neplătitor TVAely-bass.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
123mii lei
▲ 52,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−10mii lei
▼ 270,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, ELY BASS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 123.345 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 52,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.044 lei. Datoriile totale au crescut cu 305,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-10.044 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42337916
Nr. Reg. Comerțului
J2020000684220 · EUID ROONRC.J2020000684220
Cod CAEN
7420 — Activități fotografice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-28 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Frumos
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
ely-bass.ro
Email
office@ely-bass.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
123.345 lei
▲ 52,4%
Profit net
-10.044 lei
▼ 270,7%
Datorii
148.252 lei
▲ 305,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 99.733 lei2024: 80.913 lei2025: 123.345 lei123 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 26.065 lei2024: 5.884 lei2025: -10.044 lei−10 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-8,1%
Creștere CA an/an
+52,4%
CA / salariat
123.345 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13,4%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+66,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025123.345 lei-10.044 lei148.252 lei408.738 lei74.837 lei1
202480.913 lei5.884 lei36.602 lei123.949 lei84.847 lei1
202399.733 lei26.065 lei80.019 lei161.792 lei78.962 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
6.995 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități fotografice · Iași

TP
TRN PHOTO VISION S.R.L.
CUI 54316100 · Sat Buznea Com. Ion Neculce
FE
FLASH EVENTS NORD-EST S.R.L.
CUI 46874750 · Sat Buznea Com. Ion Neculce
IL
INVISION LUX S.R.L.
CUI 54675805 · Mun. Iaşi
WS
WHITE SILENCE S.R.L.
CUI 54646842 · Mun. Iaşi
BI
BACK IN TIME S.R.L.
CUI 54305683 · Sat Leţcani Com. Leţcani
TM
TWINKLE MOMENTS S.R.L.
CUI 53452015 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ELY BASS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →