identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L.

CAEN 8553 — Școli de conducere (pilotaj)
CUI 42340156J40/3010/2020Neplătitor TVAVerificat ANAF 07.11.2026Inactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
138mii lei
▲ 13,9% vs. 2021
Profit net · 2022
95mii lei
▲ 6,0% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. (CUI 42340156, nr. J40/3010/2020) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din București, înființată în 2020. Activitatea principală: școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553). Nu este plătitoare de TVA. În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 138 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 07.11.2026.

În anul 2022, NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 138.400 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,9%. Rezultatul net a fost un profit de 95.091 lei. Datoriile totale au scăzut cu 30,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără bilanț depus 3 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 3 ani (ultimul bilanț: 2022). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42340156
Nr. Reg. Comerțului
J40/3010/2020 · EUID ROONRC.J40/3010/2020
Cod CAEN
8553 — Școli de conducere (pilotaj)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-28 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRUMUL GURA CALIŢEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
32604
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-07 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 100 firme.

100 mN123
  1. LEGO DESIGN IT S.R.L. · 152 m · CAEN 6201 · +3 firme la aceeași adresă
  2. AQUAPRO DESIGN S.R.L. · 176 m · CAEN 7112 · +1 firme la aceeași adresă
  3. SOLID SOLUTIONS SIDE S.R.L. · 191 m · CAEN 7020 · +33 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2022138 mii lei▲ 13,9% față de 2021
Cifră de afaceriProfit net
35 mii69 mii104 mii138 mii2020 · cifră de afaceri: 16.601 lei2020 · profit net: 2.426 lei20202021 · cifră de afaceri: 121.531 lei2021 · profit net: 89.707 lei20212022 · cifră de afaceri: 138.400 lei138 mii2022 · profit net: 95.091 lei2022
Salariați
1
20202022
Datorii totale
2.474 lei▼ 30,2%
20202022

Indicatori 2022

Marjă netă
68,7%
Creștere CA an/an
+13,9%
CA / salariat
138.400 lei
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,7%

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022138.400+13,9%95.091+6,0%68,7%2.474189.898187.4241
2021121.531+632%89.707+999%73,8%3.54495.87792.3331
202016.6012.42614,6%4.4687.0942.6261

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-11-07.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca debitor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-09-1028919/301/2025Judecătoria Sectorul3bucurestivalidare poprire 6705/2024FondDebitor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate

FirmăCUIStare
CATA GRUP VEHICUL S.R.L.40060621în funcțiune
CDI GRUP VEHICUL S.R.L.40767836în funcțiune
DRG AUTO START S.R.L.42307680în funcțiune
MARY AUTO TOUR S.R.L.41219777în funcțiune
UTIL TOUR TEHNOLOGY S.R.L.40499679în funcțiune
VPP DRIVING AUTO S.R.L.42341372în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 7 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 0 active, cifră de afaceri cumulată 2,28 mil lei, 6 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Școli de conducere (pilotaj) · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L.

Este NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. o firmă activă?

NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 07.11.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 07.11.2026).

Ce cifră de afaceri are NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L.?

În 2022, NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 138.400 lei, în creștere cu 13,9% față de 2021, și un profit net de 95.091 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L.?

În 2022, NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. procese în instanță?

Da, NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. datorii la ANAF?

NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L.?

Sediul social declarat al NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRUMUL GURA CALIŢEI.

Ce activitate are NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L.?

Activitatea principală declarată a NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. este „Școli de conducere (pilotaj)” (cod CAEN 8553).

Când a fost înființată NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L.?

NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. a fost înregistrată pe 28.02.2020, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/3010/2020.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NIDAN MEDICAL CENTER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala