identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

CPA FASHION TECHNOLOGY S.R.L.

CAEN 7120 — Activități de testări și analize tehnice
CUI 42408472J2020000390246Plătitor TVA din 2020TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
276mii lei
▼ 6,9% vs. 2024
Profit net · 2025
94mii lei
▼ 32,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, CPA FASHION TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 275.520 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,9%. Rezultatul net a fost un profit de 94.087 lei. Datoriile totale au crescut cu 24,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42408472
Nr. Reg. Comerțului
J2020000390246 · EUID ROONRC.J2020000390246
Cod CAEN
7120 — Activități de testări și analize tehnice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-13 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Baia Mare
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. VICTORIEI, NR.160D, AP.5 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
275.520 lei
▼ 6,9%
Profit net
94.087 lei
▼ 32,1%
Datorii
20.763 lei
▲ 24,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 292.983 lei2024: 296.050 lei2025: 275.520 lei276 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 135.040 lei2024: 138.512 lei2025: 94.087 lei94 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
34,1%
Creștere CA an/an
-6,9%
CA / salariat
275.520 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,9%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+150,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202561.714 $21.074 $4.651 $27.338 $22.688 $1
202464.394 $30.128 $3.634 $34.336 $30.702 $1
202364.029 $29.512 $3.491 $34.350 $30.859 $1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DL
DADO-LINE SRL
CUI 18681487 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LUNA DI MAURO CHINAGLIA & CO SNC17960173radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de testări și analize tehnice · Maramureș

NM
NORDIC MOTORWOOD S.R.L.
CUI 52877956 · Mun. Baia Mare
CS
CLASIFI SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50489656 · Mun. Baia Mare
HM
HM MULTIPRO S.R.L.
CUI 47860982 · Mun. Baia Mare
VI
VREAU ITP AUTO S.R.L.
CUI 47126472 · Mun. Baia Mare
MR
MARA RESOURCE S.R.L.
CUI 46960371 · Mun. Baia Mare
RP
RO-PREDICT SERVICII S.R.L.
CUI 45009581 · Mun. Baia Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CPA FASHION TECHNOLOGY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →