identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

BI MAJO DERMA S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 42410790J07/195/2020Neplătitor TVAdrcarmenfetcu.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
682mii lei
▲ 63,7% vs. 2024
Profit net · 2025
345mii lei
▲ 128,2% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, BI MAJO DERMA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 681.550 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 63,7%. Rezultatul net a fost un profit de 345.058 lei. Datoriile totale au crescut cu 346,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42410790
Nr. Reg. Comerțului
J07/195/2020 · EUID ROONRC.J07/195/2020
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-16 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BOTOŞANI
Localitate
Mun. Botoşani
Adresă
JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. VICTORIEI, NR.42 · 3 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
681.550 lei
▲ 63,7%
Profit net
345.058 lei
▲ 128,2%
Datorii
75.975 lei
▲ 346,3%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 290.971 lei2024: 416.225 lei2025: 681.550 lei682 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 108.783 lei2024: 151.214 lei2025: 345.058 lei345 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
50,6%
Creștere CA an/an
+63,7%
CA / salariat
170.388 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+60,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025681.550 lei345.058 lei75.975 lei689.764 lei345.298 lei4
2024416.225 lei151.214 lei17.024 lei483.335 lei151.454 lei4
2023290.971 lei108.783 lei15.411 lei171.557 lei156.146 lei4
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PO
POESO SRL
CUI 37709711 · Întreținerea și repararea autovehiculelor
SI
STANDARD IMPEX S.R.L.
CUI 4766826 · Comerțul cu amănuntul, în magazine specializate, al altor produse n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Botoșani

NM
NATIVA MEDICAL S.R.L.
CUI 53018149 · Mun. Botoşani
NC
NOVAMED CENTER S.R.L.
CUI 52807365 · Mun. Botoşani
SM
SAVE MINDS S.R.L.
CUI 52590818 · Mun. Botoşani
KC
KLINIKUM CÂMPANU S.R.L.
CUI 52546251 · Mun. Botoşani
MM
MINERVA MEDICAL S.R.L.
CUI 51345950 · Mun. Botoşani
GM
GRZ MED SERVICES S.R.L.
CUI 51145642 · Mun. Botoşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BI MAJO DERMA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →