identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

HAIR RESTORATION S.R.L.

CAEN 8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
CUI 42414717J2020003940408Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,01mil lei
▲ 6,4% vs. 2024
Profit net · 2025
104mii lei
▼ 62,1% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, HAIR RESTORATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.009.631 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,4%. Rezultatul net a fost un profit de 103.968 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42414717
Nr. Reg. Comerțului
J2020003940408 · EUID ROONRC.J2020003940408
Cod CAEN
8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-16 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CLUCERULUI, NR.55, ET.1, AP.1
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.009.631 lei
▲ 6,4%
Profit net
103.968 lei
▼ 62,1%
Datorii
220.596 lei
▼ 7,5%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.377.461 lei2024: 1.887.985 lei2025: 2.009.631 lei2,01 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 799.779 lei2024: 274.563 lei2025: 103.968 lei104 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,2%
Creștere CA an/an
+6,4%
CA / salariat
669.877 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.009.631 lei103.968 lei220.596 lei479.860 lei259.264 lei3
20241.887.985 lei274.563 lei238.575 lei513.378 lei274.803 lei3
20231.377.461 lei799.779 lei129.825 lei920.635 lei791.278 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AM MEDICAL BEAUTY ESTETIC SRL18833739în funcțiune
EFEDERM S.R.L.52175587în dizolvare
ELOS AESTHETICS S.R.L.53162640în funcțiune
ELOS LASER CENTER SRL36823946în funcțiune
FILLDERM S.R.L.48762885în funcțiune
HAIR MEDICAL SPA S.R.L.53151560în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · Municipiul București

NC
NECTARIOS CARE S.R.L.
CUI 53548897 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EA
ELOS AESTHETICS S.R.L.
CUI 53162640 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HM
HAIR MEDICAL SPA S.R.L.
CUI 53151560 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HS
HEIMVITAL S.R.L.
CUI 52780499 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TC
TIME CONTROL S.R.L.
CUI 52280140 · Sector 1 Mun. Bucureşti
3S
3L3VAT3 S.R.L.
CUI 52149146 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HAIR RESTORATION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →