identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

FROST SKIN CARE S.R.L.

CAEN 2042 — Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
CUI 42422450J2020000464327Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
119mii lei
▲ 52,1% vs. 2024
Profit net · 2025
20mii lei
▲ 147,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, FROST SKIN CARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 118.629 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 52,1%. Rezultatul net a fost un profit de 20.116 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (376.805 lei) depășesc activele totale (119.790 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-257.015 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42422450
Nr. Reg. Comerțului
J2020000464327 · EUID ROONRC.J2020000464327
Cod CAEN
2042 — Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-18 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. RAHOVEI, CT2
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
118.629 lei
▲ 52,1%
Profit net
20.116 lei
▲ 147,9%
Datorii
376.805 lei
▼ 10,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 24.005 lei2024: 77.979 lei2025: 118.629 lei119 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -77.429 lei2024: -41.986 lei2025: 20.116 lei20 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,0%
Creștere CA an/an
+52,1%
CA / salariat
118.629 lei
Datorii / active
315%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025118.629 lei20.116 lei376.805 lei119.790 lei-257.015 lei1
202477.979 lei-41.986 lei419.536 lei141.734 lei-277.130 lei1
202324.005 lei-77.429 lei312.304 lei77.160 lei-235.144 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 7 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TĂNĂSESCU CONSTRUCT SRL34105168în dizolvare
TĂNĂSESCU LOGISTIC PARK S.R.L.39998551radiată
VLC DIVISION SRL34143366în funcțiune
GENERAL PRO IMPORT SRL-D32017213radiată
GENERAL PRO INCORPORATE SRL33505077radiată
NEW HOPE FIRM SRL30882331radiată
PRO SELL BUY SRL33982769radiată
ULTRA TECHNOLOGY CONCEPTING SRL36908155radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · Sibiu

PM
PURPLE MOON COSMETICS S.R.L.
CUI 40891337 · Mun. Sibiu
PI
PLAFAR IMPEX SRL
CUI 7308076 · Mun. Sibiu
M&
MALVINA & KATERINA NATURAL S.R.L.
CUI 46720786 · Orş. Tălmaciu
LC
LULU COSMETICS S.R.L.
CUI 38230058 · Orş. Cisnădie

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FROST SKIN CARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →