identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

JUMROM FINISAJE S.R.L.

CAEN 4339 — Alte lucrări de finisare
CUI 42426703J52/287/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
295mii lei
— constant
Profit net · 2022
223mii lei
▲ 7,3% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2022, JUMROM FINISAJE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 295.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,0%. Rezultatul net a fost un profit de 223.326 lei. Datoriile totale au crescut cu 281,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42426703
Nr. Reg. Comerțului
J52/287/2020 · EUID ROONRC.J52/287/2020
Cod CAEN
4339 — Alte lucrări de finisare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4323, 4331, 4332, 4333, 4334, 4335, 8122. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-23 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GIURGIU
Localitate
Sat Cosoba Com. Cosoba
Adresă
JUD. GIURGIU, SAT COSOBA COM. COSOBA, STR. 12 FRAŢI, NR.669 · 3 firme aici
Cod poștal
87152
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2022)
295.000 lei
▲ 0,0%
Profit net
223.326 lei
▲ 7,3%
Datorii
14.468 lei
▲ 281,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 291.500 lei2021: 295.000 lei2022: 295.000 lei295 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 244.927 lei2021: 208.095 lei2022: 223.326 lei223 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 22021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
75,7%
Creștere CA an/an
+0,0%
CA / salariat
295.000 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022295.000 lei223.326 lei14.468 lei691.016 lei676.548 lei1
2021295.000 lei208.095 lei3.794 lei457.016 lei453.222 lei1
2020291.500 lei244.927 lei-244.595 lei532 lei245.127 lei2

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AE
ADAMAR EXPERT FINISAJE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51088148 · Alte lucrări de finisare
NA
NYKOMAR ART CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47128260 · Alte lucrări de finisare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte lucrări de finisare · Giurgiu

RD
RIXU DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50677609 · Sat Cosoba Com. Cosoba
PF
PROCLASS FINISAJ SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50450702 · Sat Cosoba Com. Cosoba
SC
SOANA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50805600 · Sat Suseni Orş. Bolintin-Vale
MN
MATEI NGB CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50531238 · Sat Mihai Vodă Com. Bolintin-Deal
L&
LUK & DAR PRO CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 48005169 · Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti
MC
MAREDI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 46722973 · Orş. Bolintin-Vale

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
JUMROM FINISAJE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →