identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ROVIL SATU MARE S.R.L.

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 42432071J30/267/2020Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
89mii lei
▲ 41,5% vs. 2024
Profit net · 2025
244lei
▼ 97,4% vs. 2024
Salariați
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, ROVIL SATU MARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.481 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 41,5%. Rezultatul net a fost un profit de 244 lei. Datoriile totale au crescut cu 63,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42432071
Nr. Reg. Comerțului
J30/267/2020 · EUID ROONRC.J30/267/2020
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-26 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CRIŞAN, NR.33/A · 8 firme aici
Cod poștal
440098
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
89.481 lei
▲ 41,5%
Profit net
244 lei
▼ 97,4%
Datorii
58.992 lei
▲ 63,2%
Salariați
Evoluția profitului net
2023: 0 lei2024: 9.375 lei2025: 244 lei24420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
+41,5%
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202520.043 $55 $13.214 $15.883 $2.670 $
202413.752 $2.039 $7.865 $10.404 $2.539 $
20230 $0 $502 $502 $
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DO
DOMENICA ONE CO SRL
CUI 38558609 · Restaurante
EO
EMPEROR ONE SECURITY SRL
CUI 38425890 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor
RC
ROVIL CO SRL
CUI 32610392 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
RC
ROVIL CO SM S.R.L.
CUI 20493957 · Intermedieri pentru servicii de cazare
RC
ROVIL CO S.R.L.
CUI 18186861 · Intermedieri pentru servicii de cazare
BS
BAUREX S.R.L.
CUI 9650260 · Transporturi terestre de călători, ocazionale

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CIM PALATIS SRL2825080radiată
DOMENICA ONE CO SRL38558609în funcțiune
ELECTRO CONSTRUCT SA5377304radiată
ROVIL CO SM SRL20493957radiată
ROVIL CO SRL644427în funcțiune
ROVIL CO SRL32610392radiată
ROVIL CO SRL18186861radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Satu Mare

PS
PHALANXGROUP S.R.L.
CUI 55410539 · Mun. Satu Mare
MP
MOOSE PUB S.R.L.
CUI 54938618 · Mun. Satu Mare
AS
AMCLADA S.R.L.
CUI 54888064 · Mun. Satu Mare
DC
DM CAFFE S.R.L.
CUI 54857750 · Mun. Satu Mare
TG
THE GENTELMAN S.R.L.
CUI 54483443 · Mun. Satu Mare
OC
ORION COCKTAIL BAR S.R.L.
CUI 52700783 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROVIL SATU MARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →