identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ROCAMPER IONEC S.R.L.

CAEN 7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
CUI 42436480J17/408/2020Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
102mii lei
▲ 195,0% vs. 2024
Profit net · 2025
22mii lei
▲ 1.426,2% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, ROCAMPER IONEC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 101.569 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 195,0%. Rezultatul net a fost un profit de 22.313 lei. Datoriile totale au crescut cu 41,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (156.859 lei) depășesc activele totale (149.663 lei) în 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42436480
Nr. Reg. Comerțului
J17/408/2020 · EUID ROONRC.J17/408/2020
Cod CAEN
7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-31 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Sat Smârdan Com. Smârdan
Adresă
JUD. GALAŢI, SAT SMÂRDAN COM. SMÂRDAN, SMÎRDAN, NR.14
Cod poștal
807275
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
101.569 lei
▲ 195,0%
Profit net
22.313 lei
▲ 1.426,2%
Datorii
156.859 lei
▲ 41,2%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 76.384 lei2024: 34.427 lei2025: 101.569 lei102 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.506 lei2024: 1.462 lei2025: 22.313 lei22 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
22,0%
Creștere CA an/an
+195,0%
Datorii / active
105%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42,4%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-8,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025101.569 lei22.313 lei156.859 lei149.663 lei52.604 lei0
202434.427 lei1.462 lei111.118 lei129.053 lei77.735 lei0
202376.384 lei2.506 lei48.889 lei95.162 lei76.273 lei0
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
GALACAMPERS ADVENTURE S.R.L.41779642în funcțiune
HAR MEDICA SRL16018993în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · Galați

GM
GPS MONITOR COMUNITAR S.R.L.
CUI 52064767 · Sat Smârdan Com. Smârdan
GA
GALACAMPERS ADVENTURE S.R.L.
CUI 41779642 · Sat Smârdan Com. Smârdan
DA
DGI AUTO RNT S.R.L.
CUI 55066363 · Sat Chiraftei Com. Măstăcani
OT
ORNAMENTE TECUCI ZHA S.R.L.
CUI 54436310 · Sat Tălpigi Com. Ghidigeni
GC
GPS COMUNITAR S.R.L.
CUI 52765316 · Sat Suhurlui Com. Suhurlui
OS
OFFICE SPRING S.R.L.
CUI 52587766 · Sat Frumuşiţa Com. Frumuşiţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROCAMPER IONEC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →