identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

CLEANSAFE MEDICAL S.R.L.

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 42485432J2020001661237Plătitor TVA din 2020TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,30mil lei
▲ 36,4% vs. 2024
Profit net · 2025
122mii lei
▲ 2.184,4% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
167
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CLEANSAFE MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.303.774 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 36,4%. Rezultatul net a fost un profit de 122.419 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42485432
Nr. Reg. Comerțului
J2020001661237 · EUID ROONRC.J2020001661237
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-05-07 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Voluntari
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.1-IA, CORP A, ET.9
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.303.774 lei
▲ 36,4%
Profit net
122.419 lei
▲ 2.184,4%
Datorii
1.660.420 lei
▼ 7,4%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.713.774 lei2024: 1.688.539 lei2025: 2.303.774 lei2,30 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 99.417 lei2024: 5.359 lei2025: 122.419 lei122 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,3%
Creștere CA an/an
+36,4%
CA / salariat
767.925 lei
Datorii / active
85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+49,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.303.774 lei122.419 lei1.660.420 lei1.960.694 lei300.274 lei3
20241.688.539 lei5.359 lei1.792.491 lei1.970.346 lei177.855 lei3
20232.713.774 lei99.417 lei1.405.055 lei1.577.551 lei172.496 lei3
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-27.

Contracte publice (SEAP)

167

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
167
Valoare totală
1.601.440 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SERALAV COSMETICS S.R.L.51274612în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Ilfov

TS
TOSCA SPORT MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55508821 · Orş. Voluntari
AO
ASM OIL&GAS S.R.L.
CUI 54496150 · Orş. Voluntari
SR
SMART REGULATORY HUB S.R.L.
CUI 51787456 · Orş. Voluntari
IP
IORDACHE PRO SOLAR FUTURE S.R.L.
CUI 51478779 · Orş. Voluntari
KA
KINSEY AGRO SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50977045 · Orş. Voluntari
MR
MAAR RO S.R.L.
CUI 50514008 · Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLEANSAFE MEDICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →