identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

TEAM SERVICE VEST S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 42516350J40/5266/2020Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
239mii lei
▲ 56,4% vs. 2022
Profit net · 2023
131mii lei
▲ 54,6% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2023, TEAM SERVICE VEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 238.621 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 56,4%. Rezultatul net a fost un profit de 130.511 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42516350
Nr. Reg. Comerțului
J40/5266/2020 · EUID ROONRC.J40/5266/2020
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-05-20 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. AUREL VLAICU, NR.137, CAMERA 1, ET.1
Cod poștal
20094
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
238.621 lei
▲ 56,4%
Profit net
130.511 lei
▲ 54,6%
Datorii
73.565 lei
▲ 11,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 161.837 lei2022: 152.536 lei2023: 238.621 lei239 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 89.508 lei2022: 84.414 lei2023: 130.511 lei131 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
54,7%
Creștere CA an/an
+56,4%
CA / salariat
238.621 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,3%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+4,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023238.621 lei130.511 lei73.565 lei552.454 lei478.889 lei1
2022152.536 lei84.414 lei65.931 lei414.309 lei348.378 lei1
2021161.837 lei89.508 lei64.530 lei328.494 lei263.964 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EDIL COMUNIUNEA NATIUNILOR CRESTINE ITALO ROMAN SRL238496radiată
ELLEBI SRL11636870radiată
TEAM SERVICE INTEGRATED SOLUTIONS SRL38064249în funcțiune
TEAM SERVICE RESIDENTIAL CLEANING S.R.L.49518707în funcțiune
TEAM SERVICE SUD S.R.L.43683381în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Municipiul București

US
URBAN SHINE BUCUREŞTI S.R.L.
CUI 55488945 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PP
PURE PRESTIGE S.R.L.
CUI 55441829 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CLEAN SOLUTIONS SERVICES S.R.L.
CUI 55115253 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IC
IMPERIA COMPANY S.R.L.
CUI 55038045 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RF
ROYAL FACILITY CLEAN S.R.L.
CUI 54942155 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CLINĂRIA S.R.L.
CUI 54887603 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TEAM SERVICE VEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →