identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

EST IT BUSINESS S.R.L.

CAEN 4650 — Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
CUI 42537876J2020005450406Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
516mii lei
▲ 43,5% vs. 2024
Profit net · 2025
121mii lei
▲ 34,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2022
În anul 2025, EST IT BUSINESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 515.644 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,5%. Rezultatul net a fost un profit de 121.371 lei. Datoriile totale au scăzut cu 100,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42537876
Nr. Reg. Comerțului
J2020005450406 · EUID ROONRC.J2020005450406
Cod CAEN
4650 — Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-05-26 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR TĂTULEŞTI, NR.15, CAMERA 1, BL.84, SC.D, ET.2, AP.54
Cod poștal
40834
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
515.644 lei
▲ 43,5%
Profit net
121.371 lei
▲ 34,8%
Datorii
0 lei
▼ 100,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 318.719 lei2024: 359.303 lei2025: 515.644 lei516 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 113.668 lei2024: 90.070 lei2025: 121.371 lei121 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
23,5%
Creștere CA an/an
+43,5%
CA / salariat
515.644 lei
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+11,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025515.644 lei121.371 lei0 lei121.571 lei121.571 lei1
2024359.303 lei90.070 lei125.589 lei235.300 lei109.711 lei1
2023318.719 lei113.668 lei79.055 lei248.695 lei169.640 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
479 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ESTETIC COMPANY SRL17081433în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · Municipiul București

DR
DCA RETAIL S.R.L.
CUI 54469970 · Sector 4 Mun. Bucureşti
RE
ROWATT ENERGY S.R.L.
CUI 54162249 · Sector 4 Mun. Bucureşti
FT
FLOWRISE TECHNOLOGY S.R.L.
CUI 53840700 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LI
LAYANA IMPEX S.R.L.
CUI 52735781 · Sector 4 Mun. Bucureşti
NE
NEXTGEN ELECTROSOLUTIONS S.R.L.
CUI 52604077 · Sector 4 Mun. Bucureşti
GM
GLOBOND MARKET S.R.L.
CUI 52308810 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EST IT BUSINESS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →