identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

HORECA INVEST S.R.L.

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 42542120J2020000358307Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
607mii lei
▲ 60,1% vs. 2024
Profit net · 2025
45mii lei
▲ 2.642,0% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, HORECA INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 607.430 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 60,1%. Rezultatul net a fost un profit de 44.530 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42542120
Nr. Reg. Comerțului
J2020000358307 · EUID ROONRC.J2020000358307
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-05-26 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.4 · 6 firme aici
Cod poștal
440011

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
607.430 lei
▲ 60,1%
Profit net
44.530 lei
▲ 2.642,0%
Datorii
162.998 lei
▲ 17,3%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 356.224 lei2024: 379.481 lei2025: 607.430 lei607 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 73 lei2024: 1.624 lei2025: 44.530 lei45 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,3%
Creștere CA an/an
+60,1%
CA / salariat
151.858 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61,3%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+74,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025607.430 lei44.530 lei162.998 lei235.658 lei72.660 lei4
2024379.481 lei1.624 lei138.945 lei167.076 lei28.131 lei3
2023356.224 lei73 lei19.183 lei45.617 lei26.434 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GC
GALOP COFFEE ROASTERS S.R.L.
CUI 49194759 · Prelucrarea ceaiului și cafelei
AK
ANTALYA KEBAB HOUSE S.R.L.
CUI 46740740 · Restaurante
ANNA ŞI ATTILA S.R.L.
CUI 42192009 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
ID
INBASIA SRL-D
CUI 28200025 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
RE
REAL SRL
CUI 2385515 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GALOP COFFEE ROASTERS S.R.L.49194759în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Satu Mare

PS
PHALANXGROUP S.R.L.
CUI 55410539 · Mun. Satu Mare
MP
MOOSE PUB S.R.L.
CUI 54938618 · Mun. Satu Mare
AS
AMCLADA S.R.L.
CUI 54888064 · Mun. Satu Mare
DC
DM CAFFE S.R.L.
CUI 54857750 · Mun. Satu Mare
TG
THE GENTELMAN S.R.L.
CUI 54483443 · Mun. Satu Mare
OC
ORION COCKTAIL BAR S.R.L.
CUI 52700783 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HORECA INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →