identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

PANTOSTILCOM PROD S.R.L.

CAEN 1520 — Fabricarea încălțămintei
CUI 42579561J2020005831409Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
181mii lei
▼ 18,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−7.171lei
▼ 109,5% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
6ani
din 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PANTOSTILCOM PROD S.R.L. (CUI 42579561, nr. J2020005831409) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2020. Activitatea principală: fabricarea încălțămintei (CAEN 1520). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 181 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, PANTOSTILCOM PROD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 180.739 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 18,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.171 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-7.171 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42579561
Nr. Reg. Comerțului
J2020005831409 · EUID ROONRC.J2020005831409
Cod CAEN
1520 — Fabricarea încălțămintei
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-06-04 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR HĂŞMAŞ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
33071
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025181 mii lei▼ 18,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
69 mii139 mii208 mii277 mii2023 · cifră de afaceri: 277.229 lei2023 · profit net: 108.852 lei20232024 · cifră de afaceri: 222.891 lei2024 · profit net: 75.613 lei20242025 · cifră de afaceri: 180.739 lei181 mii2025 · profit net: -7.171 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
79 mii lei▼ 21,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 1520 · 589 firme · mai sus decât 34% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 40% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
-4,0% marjă · mai sus decât 33% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-4,0%
Creștere CA an/an
-18,9%
CA / salariat
90.370 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-8,6%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+22,1%/an
Grad de îndatorare
49%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025180.739−18,9%-7.171−109%-4,0%78.514161.70083.1862
2024222.891−19,6%75.613−30,5%33,9%100.113200.470100.3572
2023277.229108.85239,3%79.917189.009109.0922
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
PANTODAV CONFORT S.R.L.51397593în funcțiune
PANTOROM IMPEX SRL5855450în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 488 mii lei, 4 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea încălțămintei · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-28AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. HĂŞMAŞ, NR.28, CORP C2 - PARTER, INCAPEREA NR. 1MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR HĂŞMAŞ, NR.28, CORP C2 - PARTER. INCAPEREA NR. 1

Întrebări despre PANTOSTILCOM PROD S.R.L.

Este PANTOSTILCOM PROD S.R.L. o firmă activă?

Da. PANTOSTILCOM PROD S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este PANTOSTILCOM PROD S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, PANTOSTILCOM PROD S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are PANTOSTILCOM PROD S.R.L.?

În 2025, PANTOSTILCOM PROD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 180.739 lei, în scădere cu 18,9% față de 2024, și o pierdere netă de 7.171 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PANTOSTILCOM PROD S.R.L.?

În 2025, PANTOSTILCOM PROD S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este PANTOSTILCOM PROD S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PANTOSTILCOM PROD S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are PANTOSTILCOM PROD S.R.L. datorii la ANAF?

PANTOSTILCOM PROD S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PANTOSTILCOM PROD S.R.L.?

Sediul social declarat al PANTOSTILCOM PROD S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR HĂŞMAŞ.

Ce activitate are PANTOSTILCOM PROD S.R.L.?

Activitatea principală declarată a PANTOSTILCOM PROD S.R.L. este „Fabricarea încălțămintei” (cod CAEN 1520).

Când a fost înființată PANTOSTILCOM PROD S.R.L.?

PANTOSTILCOM PROD S.R.L. a fost înregistrată pe 04.06.2020, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2020005831409.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PANTOSTILCOM PROD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala