identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

PERFECT MUSIC PRODUCTION S.R.L.

CAEN 5920 — Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
CUI 42610551J2020000797034Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
90mii lei
▼ 15,3% vs. 2024
Profit net · 2025
8.581lei
▼ 70,9% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
3
SEAP · activ 2024
În anul 2025, PERFECT MUSIC PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.700 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 15,3%. Rezultatul net a fost un profit de 8.581 lei. Datoriile totale au crescut cu 125,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42610551
Nr. Reg. Comerțului
J2020000797034 · EUID ROONRC.J2020000797034
Cod CAEN
5920 — Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-06-11 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Sat Uiasca Com. Bascov
Adresă
JUD. ARGEŞ, SAT UIASCA COM. BASCOV, STR. LACULUI, NR.9 · 2 firme aici
Cod poștal
117052
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
89.700 lei
▼ 15,3%
Profit net
8.581 lei
▼ 70,9%
Datorii
297.850 lei
▲ 125,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 202.720 lei2024: 105.841 lei2025: 89.700 lei90 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 32.581 lei2024: 29.529 lei2025: 8.581 lei8.58120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,6%
Creștere CA an/an
-15,3%
CA / salariat
89.700 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,2%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+9,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202589.700 lei8.581 lei297.850 lei410.554 lei118.674 lei1
2024105.841 lei29.529 lei132.234 lei241.338 lei110.093 lei
2023202.720 lei32.581 lei170.517 lei250.025 lei80.563 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
61.000 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CM
CĂTĂLIN MEDIA SOUND S.R.L.
CUI 49353579 · Activități de interpretare artistică (spectacole)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · Argeș

PP
PIANO PRESCRIPTION RECORDS S.R.L.
CUI 51890736 · Mun. Curtea de Argeş
RR
ROLLY RECORDS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51847337 · Mun. Piteşti
MM
MG MUSIC STAR S.R.L.
CUI 51064297 · Mun. Piteşti
GE
G3OX EM S.R.L.
CUI 48249716 · Sat Dragoslavele Com. Dragoslavele
OM
OLI MEDIA SOUND S.R.L.
CUI 48180399 · Orş. Mioveni
VS
VEILED SOUND STUDIOS S.R.L.
CUI 47196001 · Mun. Piteşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PERFECT MUSIC PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →