identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

KRAL ET MACELARIE S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 42611964J23/7207/2023Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
2,43mil lei
▲ 73,2% vs. 2023
Profit net · 2024
1,01mil lei
▲ 891,9% vs. 2023
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2023
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2024, KRAL ET MACELARIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.425.320 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.005.212 lei. Datoriile totale au scăzut cu 61,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 267 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42611964
Nr. Reg. Comerțului
J23/7207/2023 · EUID ROONRC.J23/7207/2023
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-06-11 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei
Adresă
JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. GURA HUMORULUI, NR.4 · 267 firme aici
Cod poștal
77131
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
2.425.320 lei
▲ 73,2%
Profit net
1.005.212 lei
▲ 891,9%
Datorii
58.058 lei
▼ 61,2%
Salariați
0
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 737.112 lei2023: 1.400.701 lei2024: 2.425.320 lei2,43 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 29.567 lei2023: 101.338 lei2024: 1.005.212 lei1,01 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 32023: 42024: 0020222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
41,4%
Creștere CA an/an
+73,2%
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89,9%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+99,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20242.425.320 lei1.005.212 lei58.058 lei1.176.474 lei1.118.416 lei0
20231.400.701 lei101.338 lei149.779 lei262.943 lei113.164 lei4
2022737.112 lei29.567 lei333.521 lei345.347 lei11.826 lei3
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CRISION AL CONSULTING S.R.L.18821181în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Ilfov

DD
DAVID DOM INSTAL S.R.L.
CUI 43701569 · Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei
HA
HORECA ACTIV SOLUTIONS S.R.L.
CUI 28192518 · Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei
SI
SEBY INSTAL RAPID S.R.L.
CUI 55492890 · Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla
MC
MRO CLIMA TOPSERV S.R.L.
CUI 55492741 · Orş. Buftea
ME
MASTER ELLY INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55481440 · Orş. Măgurele
J2
JAX 24 SYSTEMS S.R.L.
CUI 55386899 · Orş. Otopeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KRAL ET MACELARIE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →