identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

STEEL ACCOUNT S.R.L.

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 42656214J12/1698/2020Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
203mii lei
▼ 7,3% vs. 2024
Profit net · 2025
78mii lei
▼ 1,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, STEEL ACCOUNT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 202.892 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,3%. Rezultatul net a fost un profit de 77.916 lei. Datoriile totale au crescut cu 21,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42656214
Nr. Reg. Comerțului
J12/1698/2020 · EUID ROONRC.J12/1698/2020
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-06-19 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CEAHLĂU, NR.43, AP.7 · 2 firme aici
Cod poștal
400488

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
202.892 lei
▼ 7,3%
Profit net
77.916 lei
▼ 1,7%
Datorii
132.492 lei
▲ 21,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 168.428 lei2024: 218.809 lei2025: 202.892 lei203 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 67.440 lei2024: 79.264 lei2025: 77.916 lei78 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
38,4%
Creștere CA an/an
-7,3%
CA / salariat
202.892 lei
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+46,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025202.892 lei77.916 lei132.492 lei210.752 lei79.700 lei1
2024218.809 lei79.264 lei108.823 lei188.716 lei80.000 lei1
2023168.428 lei67.440 lei3.182 lei138.787 lei135.605 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NS
NEW STAGE MEDIA S.R.L.
CUI 27788084 · Activități ale agențiilor de publicitate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Cluj

BB
BFC BUSINESS MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55428382 · Mun. Cluj-Napoca
TS
TAXORIS S.R.L.
CUI 54896571 · Mun. Cluj-Napoca
PK
PB KONT CONSULTING S.R.L.
CUI 54620389 · Mun. Cluj-Napoca
CT
CONTIFY TAXES S.R.L.
CUI 54599503 · Mun. Cluj-Napoca
MM
MMS MATEMATICUM S.R.L.
CUI 54233897 · Mun. Cluj-Napoca
CE
CONTAGURU EXPERT S.R.L.
CUI 53265840 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STEEL ACCOUNT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →