identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ZEN VIVA BUSSINES S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42674490J2020000494106Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
8,45mil lei
▲ 43,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,26mil lei
▲ 89,5% vs. 2024
Salariați
20
▲ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2024
În anul 2025, ZEN VIVA BUSSINES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.450.861 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.259.760 lei. Datoriile totale au crescut cu 4,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 20.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42674490
Nr. Reg. Comerțului
J2020000494106 · EUID ROONRC.J2020000494106
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-06-24 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Pestriţu Com. Lopătari
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT PESTRIŢU COM. LOPĂTARI, G PESTRIŢU, NR.23
Cod poștal
127299

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
8.450.861 lei
▲ 43,6%
Profit net
1.259.760 lei
▲ 89,5%
Datorii
2.893.756 lei
▲ 4,2%
Salariați
20
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.216.682 lei2024: 5.884.932 lei2025: 8.450.861 lei8,45 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.209 lei2024: 664.626 lei2025: 1.259.760 lei1,26 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 152025: 202020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,9%
Creștere CA an/an
+43,6%
CA / salariat
422.543 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+63,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20258.450.861 lei1.259.760 lei2.893.756 lei4.836.570 lei1.942.814 lei20
20245.884.932 lei664.626 lei2.777.079 lei3.460.133 lei683.054 lei15
20232.216.682 lei4.209 lei920.993 lei943.630 lei22.637 lei11
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
493.963 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Buzău

BC
BEES CONSTRUCT FUNDAMENTA S.R.L.
CUI 51845107 · Sat Pestriţu Com. Lopătari
ZB
ZVB BUILDLINE DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 44395794 · Sat Pestriţu Com. Lopătari
VE
VIVAS EURO TEHNIC S.R.L.
CUI 44388916 · Sat Pestriţu Com. Lopătari
N&
NICOLAS & LUIS PROFESIONAL S.R.L.
CUI 55493232 · Mun. Râmnicu Sărat
MS
METAVOLT S.R.L.
CUI 55493224 · Sat Cândeşti Com. Verneşti
B&
BUILD & CLEAN VISION S.R.L.
CUI 55410580 · Sat Fundeni Com. Zărneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZEN VIVA BUSSINES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →