identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

INDUSTRIAL STEEL WIRES CÂMPIA TURZII S.R.L.

CAEN 2410 — Producția de metale feroase sub forme primare și de feroaliaje
CUI 42711149J2020001842126Plătitor TVA din 2020iswct.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
51,92mil lei
▲ 85,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,07mil lei
▲ 95,6% vs. 2024
Salariați
92
▲ 17,9% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, INDUSTRIAL STEEL WIRES CÂMPIA TURZII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 51.921.942 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 85,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.070.070 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 92.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (130.243.966 lei) depășesc activele totale (77.313.515 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-56.337.117 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.070.070 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42711149
Nr. Reg. Comerțului
J2020001842126 · EUID ROONRC.J2020001842126
Cod CAEN
2410 — Producția de metale feroase sub forme primare și de feroaliaje
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-01 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Direcţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Câmpia Turzii
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. LAMINORIŞTILOR, NR.145W · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
iswct.ro
Email
iswct@iswct.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
51.921.942 lei
▲ 85,5%
Profit net
-1.070.070 lei
▲ 95,6%
Datorii
130.243.966 lei
▲ 0,7%
Salariați
92
▲ +14
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 187.551.106 lei2024: 27.987.213 lei2025: 51.921.942 lei51,92 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -31.926.864 lei2024: -24.210.477 lei2025: -1.070.070 lei−1,07 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 2692024: 782025: 929220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-2,1%
Creștere CA an/an
+85,5%
CA / salariat
564.369 lei
Datorii / active
168%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+13,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202551.921.942 lei-1.070.070 lei130.243.966 lei77.313.515 lei-56.337.117 lei92
202427.987.213 lei-24.210.477 lei129.394.834 lei77.632.252 lei-55.267.047 lei78
2023187.551.106 lei-31.926.864 lei129.441.958 lei101.962.362 lei-31.081.138 lei269
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SS
SPECIAL STEEL & WIRE S.R.L.
CUI 44017144 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SPECIAL STEEL & WIRE S.R.L.44017144în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Producția de metale feroase sub forme primare și de feroaliaje · Cluj

GA
GM ART FORGE S.R.L.
CUI 43363441 · Mun. Cluj-Napoca
TS
TRANSILVANIAFENCE S.R.L.
CUI 39867491 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INDUSTRIAL STEEL WIRES CÂMPIA TURZII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →