identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

COMERZAN HOSPITALITY S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 42716146J40/7345/2020Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
451mii lei
▲ 1,6% vs. 2021
Profit net · 2022
169mii lei
▲ 1,0% vs. 2021
Salariați
3
▲ 200,0% vs. 2021
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2022, COMERZAN HOSPITALITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 450.675 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,6%. Rezultatul net a fost un profit de 168.912 lei. Datoriile totale au scăzut cu 92,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42716146
Nr. Reg. Comerțului
J40/7345/2020 · EUID ROONRC.J40/7345/2020
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-02 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. DR. CALISTRAT GROZOVICI, NR.12 · 2 firme aici
Cod poștal
21106
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2022)
450.675 lei
▲ 1,6%
Profit net
168.912 lei
▲ 1,0%
Datorii
17.139 lei
▼ 92,3%
Salariați
3
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 74.691 lei2021: 443.681 lei2022: 450.675 lei451 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 10.655 lei2021: 167.273 lei2022: 168.912 lei169 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 3320202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
37,5%
Creștere CA an/an
+1,6%
CA / salariat
150.225 lei
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022450.675 lei168.912 lei17.139 lei364.179 lei347.040 lei3
2021443.681 lei167.273 lei221.305 lei399.433 lei178.128 lei1
202074.691 lei10.655 lei24.578 lei35.433 lei10.855 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MC
M.C. INTERNATIONAL IMPEX SRL
CUI 15120714 · Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ENJOY SUSHI GROUP S.R.L.45714603în funcțiune
ENJOY SUSHI TEAM S.R.L.47634063în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Municipiul București

PC
POWDER CHALET S.R.L.
CUI 50748092 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VC
VLISMAS CUISINE S.R.L.
CUI 50721542 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MS
MOONGLADE S.R.L.
CUI 50588196 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CAPRAZE S.R.L.
CUI 50512775 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EF
EXPRESS FOOD & DRINK BY TAKEAWAY S.R.L.
CUI 50165951 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MR
MARLENE RESTAURANT FOOD S.R.L.
CUI 50145067 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COMERZAN HOSPITALITY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →