identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

TUROCARS SERV S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 42738780J2020000395094Plătitor TVA din 2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
293mii lei
▲ 2,2% vs. 2024
Profit net · 2025
54mii lei
▲ 1.605,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, TUROCARS SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 292.617 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,2%. Rezultatul net a fost un profit de 54.441 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42738780
Nr. Reg. Comerțului
J2020000395094 · EUID ROONRC.J2020000395094
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-07 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRĂILA
Localitate
Sat Cazasu Com. Cazasu
Adresă
JUD. BRĂILA, SAT CAZASU COM. CAZASU, STR. PRINCIPALĂ, NR.165 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
292.617 lei
▲ 2,2%
Profit net
54.441 lei
▲ 1.605,5%
Datorii
90.737 lei
▲ 11,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 145.817 lei2024: 286.268 lei2025: 292.617 lei293 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 18.066 lei2024: 3.192 lei2025: 54.441 lei54 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
18,6%
Creștere CA an/an
+2,2%
CA / salariat
292.617 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70,0%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+153,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025292.617 lei54.441 lei90.737 lei168.502 lei77.765 lei1
2024286.268 lei3.192 lei81.685 lei105.009 lei23.324 lei1
2023145.817 lei18.066 lei40.274 lei60.406 lei20.132 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TE
TUROCARS ELITE S.R.L.
CUI 54448071 · Repararea și întreținerea autovehiculelor
ES
EDUMETAL SKILL S.R.L.
CUI 50230448 · Alte forme de învățământ n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
EDUMETAL SKILL S.R.L.50230448în funcțiune
TUROCARS ELITE S.R.L.54448071în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Brăila

TE
TUROCARS ELITE S.R.L.
CUI 54448071 · Sat Cazasu Com. Cazasu
AF
AMA FAMCONCEPT S.R.L.
CUI 53059394 · Sat Cazasu Com. Cazasu
RC
ROAKIM COMPANY S.R.L.
CUI 51522823 · Sat Cazasu Com. Cazasu
UA
UNOCVASI AUTO S.R.L.
CUI 50152870 · Sat Cazasu Com. Cazasu
ES
EDNWASH S.R.L.
CUI 47704606 · Sat Cazasu Com. Cazasu
BS
BESTERO S.R.L.
CUI 47594864 · Sat Cazasu Com. Cazasu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-01Statut TVANeplătitor TVAPlătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TUROCARS SERV S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →